Po plastickej operácii?: Naozaj to vyzerá ako čerstvá jazva. Ale určite nie je, zasmiala sa Natália Urbanová, ktorá si takto vyšla do spoločnosti.

Nové prsia? Miklošova asistentka na večierku vydesila jazvami v dekolte

Asistentka Ivana Mikloša vydesila na večierku jazvami v bujnom dekolte.

Vlani súťažila vo finále Miss, no upadnúť do zabudnutia sa ani náhodou nechystá. Natália Urbanová si to priamo zo súťaže krásy namierila do parlamentu ako asistentka poslanca Ivana Mikloša.

Nevyhýba sa ani večierkom. Na jednom sme ju stretli s dokonalým poprsím, na prvý pohľad plnším než minulý rok počas promenády v plavkách. Pod priesvitnými šatami sa črtali jazvy, ktoré dámy mávajú po čerstvej operácii pŕs.

Naozaj to vyzerá ako čerstvá jazva, uznala Natália Urbanová. Foto: Marián Kunc

Nič neľutuje

Mení sa exministrovi financií jeho blízka spolupracovníčka pred očami? Doteraz sa zdalo, že áno. Ešte ako jeho poradkyňa na ministerstve sa rozhodla, že prestane držať diéty, ale začne zdravo jesť a poriadne cvičiť a o pár mesiacov už bola takmer o dvadsať kilogramov ľahšia.

Škoda to nevyužiť, a tak sa dvadsaťpäťročná rodáčka z Nitry prihlásila na Miss Universe SR.

S požehnaním rezortného šéfa to dotiahla až do finále, kde na najvyššie méty nedosiahla. „Nikdy som však účasť na Miss neoľutovala. Určite mi to dodalo sebavedomie, naučila som sa lepšie vystupovať na verejnosti. Tým, že dievča ide na pódium, získa skúsenosti, ktoré sú na nezaplatenie. A ani nemusíte súťaž vyhrať,“ prezradila pre PLUS 7 DNÍ vždy pozitívne naladená asistentka poslanca za SDKÚ.

Iba odtlačky?

Bariéry však búra rôznymi smermi. Na večierku, kde sme ju stretli, sa zabávala s plavovlasou kolegyňou z vládneho tábora, vlaňajšou prvou vicemiss Martinou Grešovou, ktorá robí v parlamente asistentku šéfa Kancelárie NR SR Viktora Stromčeka zo Smeru.

Aj keď vraj majú páni radšej blondínky, ich pozornosť sa viac upriamovala na tmavú Natáliu. No pre farbu vlasov ani očí to nebolo. „Moje prsia sú prirodzené,“ vyvracala Natália dohady, že by si od vlaňajška ľahla pod chirurgický nôž. „Môžem vás ubezpečiť, že plastickú operáciu pŕs som nepodstúpila ani o nej nerozmýšľam, pretože mám veľký strach z lekárov a operácií. Ale v každom prípade ďakujem, potešilo ma, že si myslíte, že môj dekolt vyzerá dobre.“

Keď sme asistentke neskôr ukázali jej fotografie z večera, na ktorých jasne vidieť stopy po zárezoch - akoby jej len nedávno vložili do tela implantáty -, zabávala sa na kauze dekolt ešte viac. „Naozaj to vyzerá ako čerstvá jazva. Ale určite nie je. Asi sa mi to odtlačilo, ako som predtým sedela,“ vysvetlila nám záhadu.


  • Plus 7 dní
    Článok bol spracovaný a publikovaný redakciou Plus7 dní. Svoje pripomienky, návrhy a tipy môžete adresovať priamo na adresu [email protected].
VIDEO Plus 7 Dní