Nový začiatok? Marika Gombitová podstúpila špeciálnu liečebnú procedúru

Legendárna umelkyňa, ktorá je tridsaťsedem rokov pripútaná na invalidný vozík, naberá druhý dych.

Dvanásť rokov žila v ústraní a teraz doháňa to, čo zmeškala. Po tom, čo sa Marika Gombitová vrátila na scénu, si užíva benefity, ktoré dlhé roky odmietala. Doposiaľ vyrážala na výlety do Viedne či na dlhšie dovolenky do talianskeho Tirolska. No najnovšie objavila už i pozitíva slovenského kúpeľníctva. „Včera sa s svojím tímom vrátila z Piešťan, a pôjde tam znova,” dozvedeli sme od ich blízkeho priateľa Martina Krekáča.

Narodeninový koncert Gombitovej: Z ceny lístkov sa vám zatočí hlava!

Známeho biznismana sme stretli na galaprograme Krištáľové krídlo, kde vôbec nebol náhodou. Odborná porota ho nominovala na ocenenie v kategórii hospodárstvo. Aj keď krištáľovú sošku nezískal, na afterpárty rozdával úsmevy. „Už len nominácia bola pre mňa veľká česť,” odvetil podnikateľ, doteraz známy najmä tým, že na jeho firemných párty spievala „Gombitka”.

Marika Gombitová žila v dome vraha! Ako sa tam dostala?

Marika Gombitová začala niekoľkomesačnú rehabilitáciu.
Marika Gombitová začala niekoľkomesačnú rehabilitáciu.
FACEBOOK

Marika Gombitová sa rozhodla, že podstúpi niekoľkomesačnú zdravotnú kúru. Foto: FACEBOOK

Spolu na procedúrach

„Veď nám hrala len dvakrát, v roku 2001 a 2016. Keď sa dohodnete s ňou a jej tímom, vždy to platí. Takú mám skúsenosť,” povedal nám úspešný podnikateľ, ktorý Mariku, ako vraví, celoživotne podporuje.

„Poznáme sa už od roku 1978, bol som vtedy s rodičmi na dovolenke v Tatrách a Marika tam mala turné. Ja ako gymnazista a ona ako môj spevácky liebling. Odvtedy sme čiastočne boli vždy nejako v spojení,“ povedal nám, no nálepku Marikin sponzor odmietol.

VIDEO Historický moment. Janko Lehotský, Miro Žbirka a Marika Gombitová po desaťročiach opäť na jednom pódiu

Vraj nie je ani náhradníkom za filantropa Júliusa Hrona, ktorý speváčke zabezpečil dôstojné bývanie a finančne ju podporoval, aby sa mohla vrátiť na scénu. „Nie, pán Hron vždy bol, je aj bude. Teraz bola Marika na rehabilitáciách a my sme ju s manželkou boli pozrieť. Bývali sme vedľa a chodili sme spolu s ňou na procedúry. Stretávala sa tam s ľuďmi a bola v pohode. Marika je neskutočne komunikatívna a veľmi pozitívna. Myslím, že je to len začiatok nového šťastia. Má dobré zázemie preto, aby mohla ísť ďalej,“ uzavrel Martin Krekáč pred tým, ako sa na večierku pozdravil s dvorným textárom speváčky Kamilom Peterajom.

Na nože? Marika Gombitová a Vašo Patejdl si nevedia prísť na meno!

Napokon zmenu vo svojom živote priznala aj samotná speváčka. „Začala som niekoľkomesačnú neurorehabilitáciu, ktorú absolvujem v pravidelných etapách na zlepšenie mojej fyzickej kondície,” oznámila svojím fanúšikom na svojej stránke.

Viac na Pluska.sk:

  • kd
    Článok bol spracovaný a publikovaný redakciou Plus7 dní. Svoje pripomienky, návrhy a tipy môžete adresovať priamo na adresu [email protected].