Naše celebrity sa vedia pekne vyfarbiť.

OPITÉ CELEBRITY za volantom: Vajdová zďaleka nie je jediná, ktorú chytili pod parou

Celebrity často vedú búrlivý život, pokiaľ je to v medziach zákona, je to ich vec, horšie je, keď sa pod parou rozhodnú sadnúť za volant a ohrozujú tak nielen seba, ale aj svoje okolie, tak ako len pred pár dňami herečka Petra Vajdová (32). Zďaleka však nie je jedinou známou podguráženou celebritou, ktorú načapali šoférovať opitú a skončila v cele.

Petra Vajdová (32)


Hlavná postava Búrlivého vína Petra Vajdová (32) dala názvu seriálu, v ktorom hrá sestričku Dianu zadosť. Ako potvrdil pre denník Plus JEDEN DEŇ policajný hovorca Michal Szeriff, muži zákona v poludňajších hodinách dňa 12.8. zastavili na Hradskej v Bratislave Kiu Ceed, ktorej vodičku podrobili dychovej skúške, ktorá potvrdila u vodičky prítomnosť alkoholu v dychu, a to rovno 1,15 mg/l alkoholu, čo predstavuje hodnotu 2,4 promile.

Vodička okamžite smerovala do cely predbežného zadržania. „V tejto súvislosti vzniesol poverený príslušník Okresného riaditeľstva PZ v Bratislave II obvinenie z prečinu ohrozenia pod vplyvom návykovej látky 32-ročnej Petre V. z okresu Senec,“ uviedol Szeriff. To, že by štíhla herečka sadla za volant poriadne podgurážená, Vajdová najskôr rázne poprela: „To je dobrá blbosť, to určite nie! Nie, nie je to pravda!“odkázala Plus JEDEN DEŇ, ktorý však z dobre informovaného zdroja zistil, že Petra túto situáciu vôbec nezvláda a zrútila sa.

Petra Vajdová
Petra Vajdová

  • kor
    Článok bol spracovaný a publikovaný redakciou Plus7 dní. Svoje pripomienky, návrhy a tipy môžete adresovať priamo na adresu [email protected].
VIDEO Plus 7 Dní