Ondřej Brzobohatý Dášu Mambu Šarkozyovú (v strede) v X Factore stopol. Vpravo jeho priateľka Tatiana Kuchařová, ktorá pricestovala na finále do Bratislavy.

Ondřej Brzobohatý vyhodil talentovanú Mambu: Bojí sa žiarlivosti frajerky?

Ondřej Brzobohatý vraj vyhodil sexi favoritku z X Factora pre žiarlivú priateľku, on sa bráni podivnými argumentmi.

Ak naozaj viete spievať, nehláste sa do televíznej súťaže. Vytknú vám, že nie ste tvárny. Presne toto sa prihodilo slovenskej speváčke Dáši Mambe Šarkozyovej.

Nepomohlo ani to, že sám Karel Gott priznal, že mu pri jej speve naskočila husia koža. Odporučil ju do finále, no cez porotcu Ondřeja Brzobohatého neprešla. Fanúšikovia sa vzbúrili a v kuloároch sa začalo šepkať, že o vyhadzove rozhodol neoficiálny piaty člen poroty, a to Ondřejova krásna priateľka Tatiana Kuchařová.

Príliš dobrá

„Rada by som vedela, prečo som vlastne vypadla,“ priznala Mamba, za ktorou diváci na diskusných fórach stále smútia. „Vychvália ju do neba a vyhodia bez udania dôvodu,“ rozčuľujú sa. Reakcie ľudí sa vzácne zhodujú - „Brzobohatý mal Mambu na sto percent poslať do finálových kôl, najväčšia chyba!“

„Z tých piatich vystúpení pred Ondrom bola ona najlepšia a je mi jedno, či je namyslená, alebo neviem aká.“ „Strašne nemusím Mambu už od SuperStar, ale bola oveľa lepšia než baba, čo postúpila miesto nej,“ uznal aj antifanúšik a ďalší divák sa zamyslel za všetkých: „Sebavedomá, krásna, skvelý hlas, tanečne nadaná a nemá možnosť byť vo finále? Podľa mňa podpásovka. O čom tá súťaž potom je? Dávať šancu tým, čo nie sú úplne o. k.?“

Ondřej totiž temperamentnej Slovenke vyčítal, že je príliš dobrá a nemá jej čo ponúknuť. Do finále namiesto nej poslal exotickú Marinu Ladudu a tá hneď vyletela. V bratislavskej sále, kde sa X Factor nakrúca, to pozorne sledovala Brzobohatého priateľka Tatiana Kuchařová. V kuloároch sa pritom rozoberalo, či sa necítila odídenou favoritkou Mambou ohrozená.

Experimentoval

„Vyhodil ju, aby jeho priateľka nežiarlila,“ upozornil nás zdroj zo štábu. „Prosím vás, to sú také hlúposti vycucané z prsta. Moja priateľka nemá prečo žiarliť,“ odmietol kuloárne reči Ondřej. Pozoruhodné je, že za žiarlivca označujú české médiá práve jeho.

„Je len otázka času, kedy jeho trpezlivosť pretečie a urobí Táni pred všetkými žiarlivú scénu,“ opisovali, ako sa premáhal, keď jeho partnerka účinkovala v českej obdobe Let’s Dance a až príliš veľa času trávila so svojím tanečným partnerom. Teraz však musí porotca divákom vysvetľovať, prečo sa vzdal speváčky, ktorá mohla X Factor vyhrať.

„Nečudujem sa, že má toľko fanúšikov. Rozhodne si zaslúžila byť vo finále, ale mne išlo o niečo iné, než aby som tam mal jasnú favoritku. Chcel som na Marine vidieť, ako je schopná na sebe pracovať. Asi to nepadlo na úrodnú pôdu,“ vysvetlil nám s tým, že nič neľutuje.

„Rozhodol som sa správne. Som o tom presvedčený a nezáleží na hlasovaní ľudí. Všetko je tak, ako má byť. Život sa pre nikoho nekončí. Ja si myslím, že naopak, pre Marinu sa začína,“ povedal a keď sme sa spýtali na Mambu, dodal: „To záleží na nej. Mám nápady, ktoré by som mohol s ňou realizovať. Ale to až vtedy, keď sa skončí X Factor,“ prisľúbil „odškodné“.


  • Plus 7 dní
    Článok bol spracovaný a publikovaný redakciou Plus7 dní. Svoje pripomienky, návrhy a tipy môžete adresovať priamo na adresu [email protected].
VIDEO Plus 7 Dní