Maštalír a Turjanová opúšťajú divadlo, v ktorom odohrali predstavenie.

Opäť spolu? Maštalír prespáva u Turjanovej

Herec Tomáš Maštalír a jeho divadelná kolegyňa Kristína Turjanová trávia noci spolu. Zdalo sa, že románik, ktorý medzi nimi prebehol nedávno, ukončili, no oheň lásky sa opäť rozhorel.

„Kto vám povedal, že to bol vzťah?“ reagovala pred časom na otázku o stretnutiach s Maštalírom tmavovlasá Kristína, členka Divadla Andreja Bagara v Nitre. Na niekoľko týždňov či mesiacov dvojica zrejme prerušila kontakt, no teraz ich vzťah začal naberať na intenzite.

Taliansky pár

V prípade Maštalíra a Turjanovej ide o spojenie dvoch nepochybne dominantných charakterov. Obaja boli v predošlých vzťahoch ťahúňmi a udávačmi smeru. Tomáš Maštalír prežil s Táňou Pauhofovou osem rokov plných rozchodov a návratov. Aj keď dlho pôsobili ako ideálny pár, ich šťastiu nakoniec odzvonilo. Bolo jasné, že herec ako vychýrený lámač ženských sŕdc neostane dlho sám. Kristína mala už vtedy za sebou rozchod s kolegom z Nitry Petrom Oszlíkom. Žili spolu päť rokov v jednej domácnosti.

Vytráca sa džentlmen?: V minulosti Tomáš otváral Kristíne dvere na aute, dnes si ich už otvára sama. Foto: Alojz Rybárik

Divadelné javisko spojilo Tomáša s Kristínou pri skúšaní hry anglickej spisovateľky Jane Austenovej. Svoje krátke intermezzo síce verejne ukončili a rodená Trenčanka odišla na niekoľko týždňov na Bali, no dlho jeden bez druhého nevydržali a začali sa opäť stretávať. Ich temperamentné povahy sa začínajú znova prejavovať.

Herečka minulý týždeň vybehla o polnoci z Tomášovho bytu, nastúpila do svojho auta a vyrazila. Maštalír, ktorý sa vo voľnom čase hráva na automobilového pretekára, skočil do silného bavoráka a čoskoro svoju lásku dohonil. Po intenzívnom rozhovore pod holým nebom strávil prominentný pár noc u Kristíny. V rovnakom byte skončili po spoločnom predstavení i nasledujúci deň.

  • Plus 7 dní
    Článok bol spracovaný a publikovaný redakciou Plus7 dní. Svoje pripomienky, návrhy a tipy môžete adresovať priamo na adresu [email protected].