A taká to bola láska: Ivana Christová sa so svojím exotickým manželom začiatkom deväťdesiatych rokov presťahovala na východné Slovensko, boli toho plné médiá.

PLUS 7 DNÍ našiel exmanžela Ivany Christovej. Hľadal ho Interpol!

Bývalý manžel Ivany Christovej sa po dvadsiatich rokoch našiel. Kedysi ho hľadal Interpol, dnes žije v Paríži medzi francúzskou smotánkou.

Keď ho videla cválať na koni s vlajúcimi tmavými vlasmi, myslela si, že je to „princ na bielom koni“. Tak sa vraj Ivana Christová zamilovala do exotického Francúza.

Prvý raz ho stretla na zámočku pri Paríži a na Slovensko si ho natrvalo priviezla ako svojho manžela. Všetko vyzeralo ako z románu, kým Daniel Ubaud v roku 1995 nezmizol. Aj so životnými úsporami bývalej Miss.

Čítajte viac:

Ivana Christová sa chce zbaviť bytu: Neuveríte, koľko zaň pýta!

Zanechal tu „len“ ich spoločnú dcéru, na ktorú už nikdy neplatil výživné. Teraz, keď Christovej dcéra Daniela dospela a začala sa živiť sama, jej podarený otec dal o sebe opäť vedieť. Je to prešedivený pán, ktorého najväčšou vášňou zostali kone.

Ako a kde žije? Ako sa vyjadril na adresu Slovákov a čím ho očarila Ivana? Čo povedala na svojho ex Christová? Viac informácií nájdete v týždenníku PLUS 7 DNÍ.


  • Plus 7 dní
    Článok bol spracovaný a publikovaný redakciou Plus7 dní. Svoje pripomienky, návrhy a tipy môžete adresovať priamo na adresu [email protected].
VIDEO Plus 7 Dní