Parišková sa dokáže aj sama postarať o deti, ktoré má s Markom Sedlmairom (vľavo) a s Danielom Dočekalom (vľavo).

Parišková chlapa nepotrebuje: Kráľovské zárobky emancipovanej ženy

Aneta Parišková si môže dovoliť byť bez chlapa, mesačne zarobí viac než hociktorá iná moderátorka spravodajstva.

Jojkárska hviezda Aneta Parišková prežíva zdanlivo ťažké obdobie. Jej kanadský manžel Mark Sedlmair podľa posledných správ podal v máji žiadosť o rozvod, no moderátorka sa na rozdiel od iných žien v podobnej situácii nemusí boriť s existenčnými ťažkosťami.

Práve naopak, trojnásobná matka sa dokáže o seba a rodinu rozprávkovo postarať sama. Možno aj preto jej muž, ktorý si u nás nevedel zohnať vhodný džob, utekal zo Slovenska.

„Mojím cieľom je nájsť si prácu alebo biznis, aby som si dokázal svoju rodinu udržať. Som odhodlaný urobiť pre nich to najlepšie,“ dušoval sa ešte pred časom, no Aneta sa témam Mark a ich vzájomné spolužitie zatiaľ úspešne vyhýba.

Samostatná

Moderátorka nikdy nepatrila k ženám, ktoré by boli finančne závislé od partnerov. Dlhé roky bola tvárou TV Markíza, z ktorej v roku 2006 nečakane odišla.

Stalo sa tak krátko po tom, ako zvíťazila v ankete o našu najpopulárnejšiu televíznu moderátorku. Po fiasku v politike, kam ju dotiahol Pavol Rusko, sa už do Záhorskej Bystrice nevrátila. Namierila si to na Kolibu.

Podľa zdroja týždenníka Plus 7 DNÍ zarábala v televízii aj päťtisíc eur mesačne. Môže to byť odpoveď na otázku, prečo sa po pôrodoch ponáhľala rýchlo do práce a statočne znášala kritiku.

S ktorými mediálne známymi tvárami Aneta randila? Môžu byť za rozpadom jej vzťahov vysoké nároky na partnerov? Viac sa dočítate v aktuálnom vydaní Plus 7 DNÍ.


  • Plus 7 dní
    Článok bol spracovaný a publikovaný redakciou Plus7 dní. Svoje pripomienky, návrhy a tipy môžete adresovať priamo na adresu [email protected].
VIDEO Plus 7 Dní