Párty Miss Universe SR: Heringhová bola za divú Báru, Mendrejová išla s kožou na trh

Slovenské celebrity sa na večierku súťaže krásy veľmi nevytiahli. Ba objavilo sa aj zopár naozaj bizarných rób.

Denisa Mendrejová (30)

Kráľovná krásy z roku 2009 si dala záležať. Partnerka milionárskeho dediča Slavomíra Hatinu a mamička na plný úväzok dvoch ratolestí stavila na čiernu. Luxusné šaty pôsobia na jej štíhlej postave krásne no priveľmi odhalená vrchná časť je odvážna. Honosnej vizáži to trochu uberá na dôstojnosti a naopak vnáša pachuť lacnoty. Trochu viac rafinovanosti a menej prvoplánovosti by kráske určite neuškodilo.

Denisa Mendrejová
Denisa Mendrejová
Foto: Emil Vaško

Foto: Emil Vaško

Mirka Luberdová (31)

Bývalá vicemiss pred pár mesiacmi porodila svoje druhé dieťa a už je vo forme. Obliekala sa zrejme narýchlo, lebo táto zlátanina všetkého možného je trochu cez čiaru. Čipka zrejme musí byť - diktuje ju móda -, ale za kombináciu dvoch rôznych vzorov, ktoré spolu vôbec neharmonizujú na sukni a tope, dávame bod dole. Nie veľmi exkluzívne pôsobí kožušinka, ktorá sa so strieborným zipsom a koženým lemovaním hodí skôr k džínsom. Dve rôzne náušnice sú trendy a vyzerajú cool, no tentoraz nie. Náhrdelník je už k tomu všetkému naozaj príliš.

Foto: Emil Vaško

Foto: Emil Vaško

Lucia Senášiová (32)

Ďalšia najkrajšia Slovenska, ktorá korunku získala pred desiatimi rokmi, je stále krásna. Videli sme ju aj ako blondínku, aj brunetku - a Lucii určite viac pristane tmavá farba vlasov. Preto je škoda, že si ich tentoraz na galavečer nedala upraviť profesionálom. Teda, aspoň to tak vyzerá. Ak to mal byť „mokrý efekt“, tak veľmi nevyšiel a Lucia vyzerala skôr ako keby si vlasy už niekoľko týždňov neumývala, prípadne, ako keby si ich umyla len tesne predtým, ako dorazila na súťaž Miss Universe. Naopak, biele, nevinné šaty s dievčenským strihom sú jednoduché a pekné. Telové lodičky sú decentné a kabelka Alexander McQueen je ako šperk.

Foto: Emil Vaško

Foto: Emil Vaško

Anna Amenová (32)

Víťazka Miss Universe z roku 2010 si dala záležať. Luxusné sandáliky sú k modrej róbe, teda topu a sukni dobré. Dramatický rozparok je sexi a aj krátky top vytvoril efekt nie príliš okukaného modelu. Anna dokonca zladila aj rúž s VIP páskou na ruke, ale to bola asi náhoda.

Foto: Emil Vaško

Foto: Emil Vaško

Andrea Heringhová (35)

Štylizovala sa v tento večer na isto sama a účes si tiež určite vyžiadala. Profesionálny kaderník Ján Molnár, ktorý ju na príležitosti češe už roky síce odviedol kvalitnú prácu, ale mohol matke troch Kollárových detí povedať, že tadiaľto cesta nevedie. Rozzúrené kučery a k tomu šaty s leopardím vzorom - to je už ozaj priveľa. Niekde treba ubrať - buď hore alebo dole.

Foto: Emil Vaško

Foto: Emil Vaško

Lucia Forman Habancová (34)

Moderátorku sme takmer nespoznali. Zrejme to bude tým silným mejkapom. Blondínka siahla po ružových šatách neurčitého strihu, ani púzdrové, ani nijaké. Sú jej voľné, asi to tak má byť, ale zbytočne ju rozširujú. Také, že neurazí, ale ani nenadchne.

Foto: Emil Vaško

Foto: Emil Vaško

Mária Zelinová (27)

Mladá modelka, moderátorka a bývalá finalistka Miss Universe sa na večerné akcie často oblieka do čiernej. Škoda, lebo vo svojom veku si môže dovoliť aj viac. Všetko fajn, iba ten kožený korzet a la domina by sa hodil možno skôr na inú párty. Aj keď zlatá a strieborná sa podľa módneho diktátu už môžu kombinovať, v tomto prípade to neplatí. Ruší nás strieborný zips na korzete a zlatá retiazka na kabelke, nemôžeme si pomôcť.

Foto: Emil Vaško

Foto: Emil Vaško

Janette Borhyová (24)

Miss Universe 2013 má krásnu zelenú sukňu, ktorá jej je ale o kúsok dlhšia, ako by mala byť. Voľná blúzka typu „našla som v skrini a hodila na seba“ je trošku nedôsledná a aj náušnice mohli byť menej komplikované, no za vizáž má Jeanette desať z desiatich.

Foto: Emil Vaško

Foto:: Emil Vaško

Simona Slobodníková - Brnová (31)

Bývalú vicemiss štylizoval na tento večer Andrej Kusalik, no veľa práce s mladou mamičkou nemal. Zakúpiť biele šaty, luxusnú kabelku Louis Vuitton a k tomu nájsť ako tak pasujúce hriešne drahé lodičky nepovažujeme za výkon roka. To by kráska zvládla určite aj sama. Odhliadnuc od toho všetkého, vyzerá modelka pekne.

Foto: Emil Vaško

Foto: Emil Vaško

Adriana Pospíšilová (32)

Bývalá partnerka odsúdeného Juraja Ondrejčáka alias Piťa nie je úplne trendy. Šaty nejasnej dĺžky so staromódnym vzorom sa určite nehodia na takúto príležitosť. Aj keď sú dlhé, neznamená to ešte, že sú spoločenské. Topánky s ružičkami a kotníkovým šnurovaním sú tiež krok vedľa, tak trochu to pripomína chorvátsku promenádu. A crossbody kabelka k „akože-róbe“? To nie! S poľutovaním oznamujeme, že Adriana, bohužiaľ, tento večer nehviezdila.

Foto: Emil Vaško

Foto: Emil Vaško

Sisa Lelks Sklovská (50) a Juraj Lelkes (65)

Pár je už známy svojím tradičným vkusom a záľubou v móde. Šéf poisťovne Juraj Lelkes je štandardne za elegána. Ale tá veľká zlatá spona na opasku sa hodí skôr pre nejakého galantského obiehača diskoték. Juraj vyradiť! Sisa je verná svojmu štýlu a zvládla to. Niekde by sme ubrali, buď na náušniciach, kabelke alebo sieťových pančuškách - a možno aj účese. Ale toto je Sisa!

Foto: Emil Vaško

  • nk
    Článok bol spracovaný a publikovaný redakciou Plus7 dní. Svoje pripomienky, návrhy a tipy môžete adresovať priamo na adresu [email protected].
VIDEO Plus 7 Dní