Patrik, máš iba túto? Rytmus chodí v tej istej mikine

Napriek tomu, že raper Rytmus rád ukazuje svoj preplnený šatník, v poslednom čase ho vídať stále v tom istom kuse oblečenia.

Ikona dnešných tínedžerov Patrik Rytmus Vrbovský sa netají svojou vášňou k móde. Ako asi každý človek, ktorý v detstve trpel nedostatkom, si dnes svoje zárobky užíva. Peniaze utráca na drahé oblečenie, šperky, autá a vlastne na všetko, na čo si zmyslí.

Podľa odborníka ide o klasický úkaz, keď si jedinec kompenzuje dávny komplex z chudoby. „Deti zo sociálne slabých rodín, ktoré sa postavia na vlastné nohy a začnú dobre zarábať, chcú mať potom hneď všetko a veľa. Materiálne veci ich dokážu extrémne uspokojiť,“ hodnotí psychológ.

V záplave módnych kúskov si však Rytmus predsa len obľúbil jednu teplákovú bundu, ktorá je jednoduchá, no zároveň dosť prepychová.

Čítajte viac:

Rozboril i Rytmus dovolenkujú ako Putin a saudskoarabský kráľ

Nie pre každého

Mikina zrejme spĺňa to najdôležitejšie kritérium. Jej značka svieti na hrudi, takže majiteľ nemusí nikomu vysvetľovať, koľko stála. V skutočnosti sa toto tričko bielej farby s decentným nápisom predáva za šesťsto eur. Nie je len drahé, ale zrejme aj pohodlné.

Vrbovský si ho obliekol na premiéru svojho filmu. Bundu si pribalil aj na dovolenku do svojej obľúbenej Marbelly na juhu Španielska a nosí ju tiež pri iných príležitostiach.

Pravdepodobne po nej podvedome siaha vždy, keď sa chce vyparádiť. Ostatné kúsky oblečenia z nákladného Patrikovho šatníka musia asi počkať, kým šesťstoeurová mikina dohrá svoju úlohu.

  • Plus 7 dní
    Článok bol spracovaný a publikovaný redakciou Plus7 dní. Svoje pripomienky, návrhy a tipy môžete adresovať priamo na adresu [email protected].