Trošková pred niekoľkými rokmi nafotila pikantné zábery pre časopis Brejk.

Perly ducha hlavnej štátnej radkyne Troškovej: Sex na kožušinách a hryzkanie ušiek

Ako to dopadne, keď sa pri výberovom konaní do funkcie štátneho zamestnanca nehľadí na minulosť kandidáta? Nuž, bizarne...

„Stretávam sa aj s rôznymi vplyvnými ľuďmi. Iste, keby mi navrhli, že sa môžem stať napríklad rosničkou, neodmietnem. Odpich by to bol dobrý.“ Takto pred niekoľkými rokmi uvažovala o svojej budúcej kariére súčasná hlavná štátna radkyňa Mária Trošková.

Okrem silikónových pŕs, ktoré ukázala celému Slovensku v pánskom mesačníku BREJK, sa preslávila ako asistentka premiéra Roberta Fica.

Trošková nie je trochár, pokiaľ ide o nahotu pred fotoobjektívom. Foto: BREJK

„Škola ma predurčuje skôr na manažérsku funkciu, ale nie je to úplne moja šálka kávy. Ťahá ma to k divadlu, prípadne hlásateľstvu v nejakej telke,“ vyhlásila v rozhovore pre BREJK ešte predtým, ako odštartovala svoju pozoruhodnú kariéru.

Najskôr pracovala pre firmu exšéfa Markízy Pavla Ruska, od roku 2014 pre smeráckeho poslanca Viliama Jasaňa, až napokon skončila na Úrade vlády pri premiérovi Robertovi Ficovi.

Ako zistil týždenník PLUS 7 DNÍ, aktuálne pôsobí ako hlavná štátna radkyňa. Hoci musí uchádzač o funkciu štátneho zamestnanca spĺňať náročné kritériá, pikantná minulosť zrejme v tomto prípade nehrá žiadnu významnú úlohu. Dôkazom je spomínaný rozhovor pre magazín BREJK.

Pripomeňte si s nami Troškovej perly, ktoré sa už stali legendárne.

Kedy sa začalo okolo teba iskriť?

Mohla som mať nejakých štrnásť. Bol to sedemročný vzťah. Prvý sexuálny zážitok som prežila ako šestnásť-ročná. Už je to dávno... a spomienky nič extra.

Dnes si „to“ už vychutnávaš?

Samozrejme, žena rastie skúsenosťami... Ja však nie som na nejaké plytké a prelietavé vzťahy. Mala som vlastne len štyroch mužov. Sex na jednu noc mi nehrozí, ani keby som mala tri promile.

Naša obligátna otázka: Predstava pekného večera?

Som romantická. Vidím príjemnú večeru pri sviečkach, no potom sa... ako to povedať... rozprávame pri kozube...

A z kozuba sa iskrí...

Iskrí, veru iskrí... sladká hudba hrá a my sa milujeme. Najlepšie na kožušinách...

Pekne si to vyjadrila, hrejivo. Ozaj, čo by si chcela v živote robiť?

Škola ma predurčuje skôr na manažérsku funkciu, ale nie je to úplne moja šálka kávy. Ťahá ma to k divadlu, prípadne hlásateľstvu v nejakej telke.

Vraj si mala pre Brejk fotiť už prv?

Áno, dostala som takú ponuku, ale odmietla som. Išlo by totiž o moje prvé fotenie hore bez. Máličko som sa zľakla.

Teraz si už na koni, keď máš novučičké prsia?

Keď sa má žena zle cítiť, prečo by nešla na zákrok? Áno, silikóny som si dala urobiť kvôli sebe. Mám teraz toľko sebavedomia, že až!

Čo ti vravia večierky, párty, kávičková kultúra nákupných centier?

Priamo zábavu nevyhľadávam, ale stretávam sa aj s rôznymi vplyvnými ľuďmi. Iste, keby mi navrhli, že sa môžem stať napríklad rosničkou, neodmietnem. Odpich by to bol dobrý.

Iné slová som ani nečakal.

Mýliš sa, v podstate som skôr za pokoj, než mediálne výslnie. Mám rada prírodu, prechádzky, pokoj svätý...

Nevyzeráš...

Klamala by som, keby som tvrdila, že to neviem roztočiť pri nakupovaní, napríklad kabeliek... Viem tiež uletieť pri rýchlej jazde!

To sa dá vnímať dvojzmyselne...

Áno? Napokon, rýchla jazda naozaj nie je zlá. Mám tiež rada, keď sa so mnou partner hrá, keď mi obhryzkáva krk a ušká...

Čo si myslíš, že je na tebe najkrajšie?

Muži vravia, že moje pery, a tuším aj, čo si pri pohľade na ne predstavujú.

A čo, prosím?

Kuš... Ja si však myslím, že ma ctí moja povaha. Je asi málo dievčat v mojom veku, ktoré mali tak málo partnerov a majú životné zásady ako ja.

Prečítajte si celý rozhovor, ktorý poskytla BREJKU


VIDEO Plus 7 Dní