Klon?: Móda je vášňou Yannickovej matky Daniely Peštovej aj jeho staršej priateľky Sofi

Peštová na synovu frajerku nežiarli: Šampanské v posteli jej nevadí!

Yannick Buti, pätnásťročný syn supermodelky Daniely Peštovej z prvého manželstva, chodí do spoločnosti s pôvabnou dievčinou.

Je ňou o dva roky staršia Sofi a Leo, s ktorou mládenec už viac ako rok tvoria pár.

Daniela nežiarli

Sofi a píše internetový blog o móde, preto je Daniele neustále v pätách. Na prehliadkach, ktoré navštevujú, si modelky fotografuje z prvého radu. Potenciálna svokra, našťastie, nepatrí k opičím matkám, ktoré vedľa svojho syna neznesú žiadnu frajerku.

Šarmantnej slečne sa venuje rovnako ako synovi a dokonca ju zoznamuje aj so svojimi priateľmi. Holúbkovia Sofi a a Yannick, ktorých sme takto stretli aj na súťaži Elite Model Look, si neustále prejavovali nežnosti, držali sa za ruky a v nestráženej chvíli občas padla aj pusa. Po skončení akcie nám prezradili, že randia už vyše roka a že im je spolu super. To, že si slečna rozumie s nádejnou svokrou Danielou, je evidentné, ale čo na ňu hovorí Yannickov nevlastný otec Paľo Habera, sme sa nedozvedeli. „On toho veľa nenahovorí,“ povedal nám tínedžer Yan.

Čítajte viac:

Peštovej 15-ročný syn randí ako dospelák: Frajerke nosí šampanské do postele

Džentlmen

Viac o vzťahu dvoch tínedžerov sme sa dozvedeli z úspešného blogu, čo Sofia vedie. Yannick, ktorého otcom je zámožný taliansky podnikateľ Tommas Buti, je podľa neho rozhodne iný než českí chlapci. „Jedného letného večera ma priateľ pozval do mojej obľúbenej reštaurácie. Netušila som, aký nezabudnuteľný večer to bude,“ rozplýva sa Yannickova priateľka nad džentlmenskými spôsobmi svojej lásky.

„Vzala som si novú, nebesky modrú košeľu, sadla si do autobusu a na moje prekvapenie ma privítal v reštaurácii krásnou kyticou ruží okúzľujúci muž. Zvyšok večera pokračoval ako sen.“ No pubertiak, hoci má len pätnásť, svoju lásku nezahŕňa len pozornosťou, ale aj štýlovými darčekmi. „Dnes som oslavovala sedemnáste narodeniny. Zábava sa začala o 00.01 hodine po ceste domov a káve, baroch a neskorej nočnej pizze. Slávnostné raňajky do postele, ktoré sa skladali zo šampanského a torty, prišli na rad o druhej ráno. Určite celkom bežný začiatok narodenín. A šatku od Roberta Cavalliho som si zamilovala hneď, ako som ju od Yana dostala,“ pochválilo sa sedemnásťročné dievča, ktoré priateľ obdarúva aj bez zjavného dôvodu. „Prekvapil ma krištáľovým náramkom so striebornými detailmi,“ píše inokedy.

Čítajte viac:

Životný štýl Peštovej syna šokoval aj známe osobnosti: Daniela, toto je priveľa

Pózuje Yannickovi

Budúca Peštovej nevesta prezrádza i to, že sedem rokov bola baletkou, miluje džez, latino tance, jogu, pochodila už kus sveta od Bangkoku cez Cannes až po Thajsko, kde toto leto strávila dva a pol mesiaca. „Tentoraz som chcela zažiť Thajsko viac z reálneho, každodenného hľadiska, a preto som po celý čas bývala v malom domčeku priamo na pláži Pattaya,“ informovala svojich čitateľov. Samozrejme, zo všetkého najviac ju zaujíma móda.

Evidentne má prehľad v luxusných značkách, ktoré má v šatníku a pózuje v nich najčastejšie priateľovi aj na blogu. „V rámci Prague Fashion Weekend nás s Yannickom pozvali na módnu šou Hany Havelkovej a jej kolekcie jeseň zima 2012/2013. Najviac sa mi páčili kabáty. Predovšetkým v ťavej farbe a jeden čierny s koženým opaskom. Tiež som sa zamilovala do dlhých kožených rukavíc. Chcem ich vo svojom šatníku hneď,“ zdôrazňuje.


  • Plus 7 dní
    Článok bol spracovaný a publikovaný redakciou Plus7 dní. Svoje pripomienky, návrhy a tipy môžete adresovať priamo na adresu [email protected].
VIDEO Plus 7 Dní