Rozchod: Češka Janka sa spevákovi dokonale hodila aj ku gitare.

Peter Nagy sa rozišiel so svojou priateľkou, útechu našiel u novej brunetky

Spevák Peter Nagy rozhodne nedokáže byť sám, zrejme potrebuje stále čerstvú inšpiráciu pre svoje ľúbostné pesničky.

Jeho láska s českou personalistkou Jankou ľahla popolom a legendárny hitmaker nelenil ani sekundu. Rovnými nohami skočil do ďalšieho vzťahu.

Striedavo

Je evidentné, že Nagyovi imponujú krásavice z oboch krajín bývalej federácie. Striedavo má vzťah raz so Slovenkou, potom s Češkou a tak dokola. Začalo sa to českou modelkou Monikou Hrabovčákovou, pokračovalo krátkym románikom s mladou červenovláskou Majkou Lechmanovou, po ktorej nastúpila práve Češka Janka.

Prežili spolu intenzívny dvojročný vzťah, v ktorom nechýbali romantické dovolenky na Kanárskych ostrovoch. Ešte koncom minulého roka vyzeralo všetko v najlepšom poriadku a dvojica strávila Vianoce na Peťovom rodnom východe. Čo bolo príčinou ich rozchodu, nevedno.

Ukázal jej Eltona

Isté je, že spevák stroskotaný vzťah dlho neoplakával. Uvoľnené miesto po blondínke od našich západných susedov pred pár dňami zaujala mladá brunetka zo Slovenska. „Áno, je to pravda,“ reagoval spevák na otázku, či má opäť novú priateľku. „Peťo neprezradí, o koho ide, pretože sú spolu ešte krátko a nechce nič pokaziť,“ tvrdí muzikantov blízky priateľ.

Podľa našich informácií, slečna nie je z umeleckej brandže. Speváka sme stretli na koncerte Eltona Johna v Bratislave ruka v ruke s jeho novým objavom. Aj keď bol skúpy na slovo, blažený výraz v jeho tvári hovoril za všetko


  • Plus 7 dní
    Článok bol spracovaný a publikovaný redakciou Plus7 dní. Svoje pripomienky, návrhy a tipy môžete adresovať priamo na adresu [email protected].
VIDEO Plus 7 Dní