Ako pravá blondínka: Biela, čierna, ružová - tieto farby u Janky Minárikovej dominujú. Zo spálne na 14. poschodí je dobrý výhľad.

Plejmejt Jana Mináriková túži po rodine. Kúpi si dom na vidieku?

Plejmejt Jana Mináriková predáva byt, susedia budú spomínať hlavne na jej svojský štýl parkovania.

Modelka, tanečnica a dokonca aj podnikateľka Jana Mináriková sa rozhodla po štyroch rokoch zmeniť bývanie. Predáva svoj byt v petržalskej dvadsaťdvaposchodovej novostavbe a nevylučuje, že sa presťahuje niekam mimo mesta.

„Nesťahujem sa momentálne ešte nikam. Ale čím ďalej, tým viac ma láka príroda. Mám dvoch psíkov, preto by som možno zvažovala domček,“ priznala plavovláska, ktorá sa netají tým, že si chce založiť rodinu.

„Prijala by som už muža. Zaslúžim si ho. Aj by som si ho chcela vážiť, starať sa o neho a mať s ním bábo. Treba na to vhodného partnera, no ešte som ho nestretla. Mal by mať zmysel pre humor, aby zabával mňa aj naše deti. Mal by byť pozitívny, aby sme sa obidvaja takto potiahli. Aby stál za mnou a nepočúval druhých a aby skoro všetkým vyrazil dych,“ vyznala sa.

Nový život

Dvojizbový byt si Janka Mináriková zariadila podľa vlastného vkusu a jej rukopis je citeľný. Množstvo ružovej farby nenechá nikoho na pochybách, že k nej patrí. Býva tu už niekoľko rokov, ale vzhľadom na cestovanie si ho veľmi neužila. Inak modelku vnímali susedia. Podľa jedného z nich každý deň vykladala smeti pred dvere a súčasne sa sťažovala správcovi bytovky na odpadky susedov.

Pozornosť vraj pútala aj svojím štýlom šoférovania. Údajne má často problém trafiť so svojím malým modrým autom do boxu a pokojne zaparkuje aj cez dve parkovacie miesta.

Už to vie: S autom vzorne medzi čiarami. Foto: archív

„Tento manifest bezohľadnosti sa týka nás všetkých,“ posťažoval sa nám jeden z obyvateľov polyfunkčnej budovy. Modelka však ťažkosti za volantom nepriznáva. „Parkovisko? Povedala by som, že tam problém nemám. To sa môžem pochváliť,“ vyjadrila sa.

Podľa našich informácií sa tridsaťročná modelka snaží predať svoje obydlie, v ktorom má dvadsaťštyri hodín denne k dispozícii recepciu a strážnu službu, už takmer rok.

Bol v ponuke vo viacerých realitných kanceláriách, no teraz sa rozhodla, že dá mandát na predaj exkluzívne iba jednej. „Je to pre mňa výhodnejšie. Hlavne poznám majiteľa firmy. Verím jemu a v jeho úspechy predaja,“ usmiala sa blondínka, ktorá za byt pýtala pôvodne takmer stotridsaťtisíc eur.


  • Plus 7 dní
    Článok bol spracovaný a publikovaný redakciou Plus7 dní. Svoje pripomienky, návrhy a tipy môžete adresovať priamo na adresu [email protected].
VIDEO Plus 7 Dní