Celeste Buckingham

Pletky s bývalým? Známa speváčka sa vybrala na rande v trojici

Celeste Buckingham si užíva sladký život plnými dúškami. Osamelé chvíle jej opäť spríjemňuje expartner Matěj Vávra

Túto exotickú slečnu s americko-švajčiarskymi koreňmi si väčšina z nás pravdepodobne pamätá ešte ako -násťročné dievčatko bojujúce o titul druhej Česko-Slovenskej SuperStar. Na časy nevinnej sladkej dievčiny s chabou slovenčinou však zabudnite. Zo Celeste Buckingham (22) vyrástla speváčka, ktorá vydala fungl nový album a žije naplno aj v súkromí. Asi ako každá mladá žena v rozkvete túži predovšetkým po mužskej pozornosti a pánovi dokonalom. No zdá sa, že kým sa tak stane, vystačí si aj so svojím bývalým.

Stále ju miluje

Celeste sme nedávno zastihli na večernej prechádzke po nábreží Dunaja vedľa bratislavského nákupného centra, keď sa chystala do kina. Spoločnosť jej robila blízka kamarátka, zatiaľ neveľmi známa speváčka Ronie, a nechýbal ani Celestin bývalý priateľ, fešný český spevák Matěj Vávra, s ktorým bola v partnerskom vzťahu dva roky. Rozišli sa koncom minulého roka a pre jej priaznivcov to bol skutočný šok, pretože dvojica, dlho považovaná za jeden z najkrajších párov česko-slovenského šoubiznisu, si lásku poetickým spôsobom vyznávala neustále aj verejne.

Príliš často spolu: Speváčka sa síce drží kamarátky, no jej bývalý partner Matěj Vávra je nablízku.
Príliš často spolu: Speváčka sa síce drží kamarátky, no jej bývalý partner Matěj Vávra je nablízku.
Foto: Archív

„Lásku si vyznávame každých päť minút,“tvrdila nám zaľúbená speváčka a jej rovnako citovo založený partner dodával: „Denne jej ďakujem za každý okamih a som šťastný, keď môžeme byť spolu. Často, keď sa na mňa pozrie tak, ako to len ona vie, je mi do plaču. Som taký zamilovaný, až si hovorím, že to hádam ani nie je možné.“

Neprešiel ani rok a všetko bolo inak. Ako sa Celeste vyjadrila, dôvodom nečakaného rozchodu bola „obmedzenosť emócií a energie“. No nezabudla dodať, že Matěj je pre ňu človek, ktorý jej bude naveky blízky. A o tom, že je to tak aj dnes, niet pochýb.

Príliš často spolu: Speváčka sa síce drží kamarátky, no jej bývalý partner Matěj Vávra je nablízku.
Príliš často spolu: Speváčka sa síce drží kamarátky, no jej bývalý partner Matěj Vávra je nablízku.
Foto: Archív

Po Matějovi Vávrovi prežila Celeste rýchly vzťah s dídžejom Brunom Malíkom, známym pod prezývkou DJ N.Y.X. Už po pár mesiacoch si milenci dali - údajne pre pracovnú vyťaženosť - zbohom. Odvtedy speváčka žiadneho nového muža po svojom boku nepredstavila. Miesto toho začala opäť vyhľadávať spoločnosť expartnera. Okrem toho istého manažéra totiž Celeste a Matěja podľa informácií týždenníka PLUS 7 DNÍ spája niečo iné. „Vávra ju stále neskutočne miluje, bohužiaľ, už to nie je obojstranné. Napriek tomu sa stále stretávajú,“ tvrdí náš zdroj, ktorý má k dvojici blízko. Pre ochladenie Celestiných citov preto neočakáva, že by sa ešte niekedy dali dohromady.

Neskrotná

Celeste sa nedá uprieť, že v osobnom živote skutočne dbá na pestrosť. Popri striedaní frajerov, muzikantov z českej či zo slovenskej hudobnej scény, si nájde čas na žúrovanie. Táto mladá slečna párty obľubuje, tým sa vôbec netají. Rada sa svojimi nočnými výletmi s celebritnými kamarátmi kedykoľvek pochváli na sociálnej sieti. Na Instagrame občas podráždi odvážnymi outfitmi nejedno pánske oko. Speváčka žijúca ako v bavlnke sa nebráni tiež kvalitnému vínku a cigaretám. Hlavne keď zmizne z dohľadu svojich rodičov, ktorí žijú v Amerike. Občas za ňou na Slovensko pricestujú skontrolovať ju a vtedy sa z neskrotnej ženy údajne stáva poslušné dievčatko.

Ako sme sa dozvedeli, Celestina mama sa často angažuje v pracovnom živote svojej dcéry, čo nemusí vždy prinášať ovocie. Inak to vraj nebolo ani pri vydaní jej piateho štúdiového albumu Bare, ktorý je na trhu už mesiac. Napriek tomu, že zo zvukovej stránky je to kvalitný kúsok hodný zahraničného poslucháča, veľké haló okolo neho sa na našej scéne zatiaľ nekonalo. Treba však uznať, že sladká dvadsiatnička Celeste je ešte len na počiatku svojho života a kariéry. Zostáva dúfať, že raz nájde to, čo skutočne hľadá.


  • Plus 7 dní
    Článok bol spracovaný a publikovaný redakciou Plus7 dní. Svoje pripomienky, návrhy a tipy môžete adresovať priamo na adresu [email protected].
VIDEO Plus 7 Dní