Bude trénovať: Tomáš sa už teraz teší na letnú prípravu.

Podnikavec Tomáš Tatar: Otvoril si vlastné fitko

Hokejista Tomáš Tatar musel v rodnej Dubnici otvoriť vlastné fitnescentrum, aby mal kde trénovať. „Nebolo to lacné,“ tvrdí.

Len kariéra hokejistu mu nestačí. Slovenský reprezentant Tomáš Tatar sa dal aj na podnikateľské chodníčky. Dvadsaťštyriročný hokejista si pred mesiacom otvoril v rodnej Dubnici nad Váhom vlastné fitnescentrum.

„Rozmýšľal som o tom veľmi dlho. Už keď som sa dostal do Ameriky, chcel som vytvoriť možnosti mladým talentom, ktoré nemajú financie, aby sa naplno venovali športu,“ povedal nám hráč Detroitu Red Wings.

Čítajte viac:

Priateľka Tatara Lucia: Na tribúne bojujem s Tomášom

Fitnescentrum však založil aj kvôli sebe. „Potreboval som priestor, kde by som sa mohol venovať letnej príprave. U nás v Dubnici nič podobné nebolo, za pohybom som musel predtým cestovať do posilňovne až do Trenčína."

"Teraz sa ráno zobudím a môžem ísť na tréning. Potom si tu dám kávičku a pôjdem domov. Veľmi sa na to teším. Tréneri mi vytvoria tréningový plán. Najprv sa zamerajú na kondíciu, potom príde na rad silový a výbušný tréning. Venujem sa behaniu, crossfitu, kruhovým tréningom a boxu.“

V čom sú si podobní s priateľkou Luciou Slaninkovou? Čo hokejistu okrem športu zamestnáva najviac? Aj to sa dozviete v aktuálom vydaní týždenníka Plus 7 Dní


  • Plus 7 dní
    Článok bol spracovaný a publikovaný redakciou Plus7 dní. Svoje pripomienky, návrhy a tipy môžete adresovať priamo na adresu [email protected].
VIDEO Plus 7 Dní