Populárny producent: Ktorá známa herečka skončila po galavečere v jeho vile?

Populárny producent: Ktorá známa herečka skončila po galavečere v jeho vile?

Ľudia

Prekopali záhradu

Dvojica sa k Wimmerovi podľa našich informácií vybrala po večere súťaže Miss Slovensko. Všetko však nešlo tak plynulo, ako by si producent predstavoval. S hrôzou zistil, že od vily nemá kľúče.

@silviasuvadova

Samotný Wimmer s úsmevom okolnosti priznáva: „Okolo pol štvrtej som si spomenul, že kedysi som náhradné kľúče preventívne zakopal v záhrade, pre každý prípad. Zo záhradnej komory sme vytiahli čakany a prekopali záhradu.“

Až následne sa Wimmer so Šuvadovou usadili v jeho herni. Či ostalo len pri jednom koňaku ostáva zahalené tajomstvom. Každopádne Sylvia opúšťala Wimmerovu vilu až v skorých ranných hodinách.

Ako zlodej

Je kuriózne, že podobná situácia sa producentovi prihodila pred rokom. Na Veľkú noc vykradli nielen jeho, ale aj jeho vtedajšieho podnájomníka, tajomníka veľvyslanectva s rodinou.

Martin Domok

O týždeň na to prišiel hlboko po polnoci zo žúru v neďalekom Hainburgu, keď pri otváraní vlastného domu zistil, že si zamenil sako so sakom iného hosťa večierka. Tiež začal kopať v záhrade, lenže ostražitý diplomat vyskočil na hluk z postele a vystrašený zalarmoval políciu. Upokojil sa až v momente, keď sa z tmavej noci vynorila Wimmerova tvár.

Tá sa bude najnovšie divákom predstaví aj v relácii Petra Marcina Neskoro večer, kde producent dnes večer odovzdá známej, aj keď v súčasnosti nefunkčnej zábavnej dvojici, unikátnu titánovú platňu za predaj CD nosičov a za nezastupiteľný prínos zábavy na Slovensku.

Ľudia