Poslankyne alebo pubertiačky? Jedna špúli na Facebooku pery, druhá prezrádza, čo robila u gynekológa

Chcú sa zreálniť a spraviť zo seba ženy z mäsa a kostí. Priblížiť sa svojím fanúšikom a ukázať, že žijú úplne obyčajný život. Nie je to však už občas trošku cez čiaru?

Vyzerať ako obyčajné ženy, to je najlepší spôsob, ako sa priblížiť voličom. To si zrejme myslia aj naše poslankyne a niektoré od nápadov nemajú ďaleko k činom. Pred pár dňami sa takto pokúsili „zreálniť“ dve výrazné ženy z nášho parlamentu. Ako inak, než prostredníctvom sociálnych sietí.

Božtek z Álp

Petra Krištúfková je známa najmä ako jedna z matiek Borisa Kollára - a jeho pravá ruka v strane Sme rodina - a expartnerka dnes už zosnulého mafiána. Vyzerať „obyčajne“ musela byť pre ňu veľká výzva, lebo vždy dokonalo upravenej poslankyni, ktorá si potrpí na luxusné kúsky, to skutočná slovenská pracujúca žena uverí len veľmi ťažko.

A ďalšia pusa: S dcérami Petra Krištúfková tiež našpúlila pery.
A ďalšia pusa: S dcérami Petra Krištúfková tiež našpúlila pery.
Foto: Instagram

A ďalšia pusa: S dcérami Petra Krištúfková tiež našpúlila pery. Foto: Instagram

Aj na svojom profile na sociálnej sieti takúto ženu musela svojím odkazom skôr naštvať, než presvedčiť, že sú si rovné. Prípadným návštevníčka a fanúšičkám totiž poslala - šťavnatý bozk z Rakúska. Našpúlila perfektne nalíčené plné pery v luxusnej lyžiarskej výstroji na zasnežených rakúskych kopcoch a šťuk! Akože - bozkávam, drahé ženy, čo práve varíte obed zo zvyškov, keďže koniec mesiaca sa neúprosne blíži a s ním aj prievan v peňaženke.

Bez líčidiel: Chce ukázať svoju pravú tvár.
Bez líčidiel: Chce ukázať svoju pravú tvár.
Foto: Facebook

Bez líčidiel: Chce ukázať svoju pravú tvár. Foto: Facebook

Stále šokuje

Celkom iným spôsobom slovenské ženy prekvapila na svojom profile Monika Beňová a ešte stále aj Flašíková. Koncom týždna sa práve sa rozvádzajúca europoslankyňa za stranu Smer-SD vyznala zo svojich súkromných záležitostí. A to rovno intímneho charakteru.

Totiž - pri čítaní jej piatkového statusu sa každému - či chcel alebo nechcel - musel vynoriť v hlave obraz popisovaného. A to obraz intímny: poslankyňa na pravidelnej kontrole u ženského lekára.

„Dnes som sa s mojím ženským lekárom počas pravidelnej kontroly (nepodceňujte ich, kočky) rozprávala o náraste počtu ochorení v tejto oblasti,“ začala politička odvážne. So svojím ženským lekárom rozoberala úlohu žien v spoločnosti a aký tlak je na nich v tejto dobe kladený. Tomu sa už hovorí, ísť na veci od piky…

Vyznala sa: O návšteve jej ženského lekára počas pravidelných prehliadkach.
Vyznala sa: O návšteve jej ženského lekára počas pravidelných prehliadkach.
Foto: Facebook

FOTO Minulosť europoslankyne Flašíkovej Beňovej: Bratríčkovanie s Kaliňákom aj objatie s Kočnerom

Na počiny našich političiek sme sa spýtali odborníka na PR a komunikáciu Tomáša Zajaca: „Dlhodobo mám dve favoritky. Boli tri, ale Táňa Rosová prišla o funkciu, tak mi ostali len pani Zmajkovičová a pani Beňová. Pani Beňová komunikuje slovníkom a spôsobom ako Evita Urbaníková vo svojich knižkách. Ak máte cieľovú skupinu rovnako nastavenú, je to ideálne. Gazdinky sa v tom nájdu. Šanca, že relevantná politička v civilizovanom svete ponúka príbehy z gynekológie je zhruba rovnako veľká ako, že sa pani Beňová stane šéfkou Smeru...

Poslankyňa šokovala verejnosť: Silvia Petruchová sa vydala za utečenca

Pani Krištúfková sa buď rozhodne stať ombudsmankou chudobných a slabých, čo sa jej do tejto chvíľe v rámci svojich možností aj darilo alebo bude ponúkať fotky a lá Verešová, od ktorej sa nečaká nič menej či viac, ako že bude pekne vyzerať a občas niečo útrpne trápne povie. Doporučujem menej sexi a viac formálne oblečenie a ubrať kačičkovských fotiek. Tak môže byť pani Krištúfková presvedčivá vo svojej úlohe ombudsmanky.“


  • nk
    Článok bol spracovaný a publikovaný redakciou Plus7 dní. Svoje pripomienky, návrhy a tipy môžete adresovať priamo na adresu [email protected].
VIDEO Plus 7 Dní