Ako sestry: Denisa Mendrejová so svojou mamou. Už je jasné, po kom zdedila krásu.

Pozrite sa, akého exota zbalila rozvedená mama missky Mendrejovej!

Matka Denisy Mendrejovej si našla nového muža, jeho meno vás zarazí.

Rozvod rodičov Denisy Mendrejovej pred pár rokmi zamával s celou rodinou. Bývalá Miss Universe SR, ktorá žije s milionárskym dedičom Slavomírom Hatinom, sa postavila na stranu mamy Danky. S otcom Ivanom sa zjavne prestala baviť. Keď ho stretla na smotánkovskom večierku, obchádzala ho. Mendrej totiž neotáľal a do spoločnosti začal vodiť mladú módnu návrhárku Ivanu Marmare. Tú si pred pár mesiacmi aj vzal za ženu. No a Danku Mendrejovú sme cez víkend stretli tiež s novým mužom. Jeho identita vás zarazí.

Našla si kamaráta svojho exmanžela

V sobotu večer sa na luxusnej lodi na nábreží Dunaja konala veľkolepá oslava šesťdesiatky Olivera Andrásyho. Zatiaľ čo známy producent Štefan Wimmer vliekol humoristovi k nohám nezvyčajný dar, živého somára, v rohu miestnosti ho sledovala šarmantná päťdesiatnička. Bol to jeden z mála momentov, kedy sa Danka Mendrejová na večierku od producenta vzdialila. „Poznáme sa už dlho, sme nadštandardní priatelia,“ ozrejmil nám Štefan Wimmer, čo ich spája.

Štefan Wimmer a jeho úlovok, do spoločnosti začal chodiť s mamou bývalej slovenskej Miss Denisy Mendrejovej.
Štefan Wimmer a jeho úlovok, do spoločnosti začal chodiť s mamou bývalej slovenskej Miss Denisy Mendrejovej.
Foto: MARTIN DOMOK

Producent, ktorý stojí za úspechmi humoristickej dvojice Noga Skrúcaný a dlhé roky spolupracoval aj s Rasťom Piškom, žije v rodinnej vile na hradnom kopci. V blízkosti neslávne známeho komplexu Bonaparte, v ktorom si od kontroverzného podnikateľa prenajíma byť premiér Robert Fico. V rovnakej budove však žije aj Wimmerova Danka - byt, ktorý užíva, je podľa katastra písaný na dcéru Denisu. „Sme susedia, s Dankou si hľadíme do okien,“ vysvetľoval nám poeticky producent, ktorý sa veľmi dobre pozná aj s priateľkiným exmanželom. Ivan Mendrej sa po rozvode s Dankou teda znova oženil. No Wimmer, ako sa zdá, sobáš neplánuje. „Riadim sa heslom - Všade dobre, doma manželka. Takto som spokojný,“ odpovedal opäť bonmotom.


  • kd
    Článok bol spracovaný a publikovaný redakciou Plus7 dní. Svoje pripomienky, návrhy a tipy môžete adresovať priamo na adresu [email protected].
VIDEO Plus 7 Dní