Čírovej predchodkyňa: Kachút bol niekoľko rokov ženatý s Katarínou Koreckou, súčasnou partnerkou ministra Petra Kažimíra.

Pravda o svadbe Čírovej: Prečo sa nemohla vydávať v kostole a čo s tým má partnerka ministra financií

Svadbu v kostole možno „prekazila“ Márii Čírovej súčasná partnerka ministra financií Petra Kažimíra.

Vyzerá to tak, že slabosťou hudobného producenta Mariána Kachúta (43) sú známe ženy po jeho boku. Minulý víkend sa v prostredí luxusného hotela v Nitre oženil so speváčkou a matkou svojich dvoch detí Máriou Čírovou (28). O Márii je známe, že je hlboko veriaca, preto všetkých prekvapilo, že nemali svadbu v kostole. Tú totiž už niekoľko rokov predtým absolvovala s Kachútom iná. Mohla ňou byť súčasná partnerka ministra financií Katarína Korecká (41).

Luxusný hotel v Nitre: Ochrankári zastavovali autá už pred hlavnou bránou.
Luxusný hotel v Nitre: Ochrankári zastavovali autá už pred hlavnou bránou.
Foto: MATEJ JANKOVIČ

Tretia v poradí

Hudobný producent Marián Kachút sa neženil prvýkrát. O jeho predchádzajúcich vzťahoch toho na verejnosť veľa nepreniklo. Podľa niektorých bol pred Čírovou ženatý dvakrát. Iné zdroje tvrdia, že svadbu absolvoval Kachút iba s Katkou Koreckou. Tá nie je v oblasti spoločenského života žiadny nováčik. Verejnosť ju pozná ako redaktorku a moderátorku, aktuálne pracuje na poste reportérky v televízii TA3.

Podľa informácií PLUS 7 DNÍ vzťah medzi hudobným producentom a moderátorkou po pár rokoch prirodzene ochladol, a tak došlo k rozvodu. Kým ešte v roku 2003 Katka ako redaktorka v TA3 používala priezvisko Kachútová, v januári 2004 sa vrátila k dievčenskému menu Korecká. „Veľa ľudí netušilo, že predtým bola vydatá. A keď si po rozchode zmenila prie-zvisko, mnohí jej, naopak, blahoželali k svadbe. Pamätám sa, ako sa na tom smiala,“ tvrdí náš zdroj.

Ako to v skutočnosti s manželstvom Kachúta a Koreckej bolo, sme sa chceli dozvedieť priamo od Katky. Tá sa však rozhodla, že svoju minulosť komentovať nebude. Ani novomanželom nechcela nič odkázať či popriať do budúcnosti. „Ja cez médiá s ľuďmi nekomunikujem,“ povedala.

Vlastné životy

Zatiaľ čo Marián Kachút po nevydarených vzťahoch našiel šťastie po boku Márie Čírovej, jeho bývalá žije už deväť rokov s ministrom financií Petrom Kažimírom. Napriek tomu, že majú spolu syna aj dcéru, doteraz sa nevzali.

Rovnako bol na tom ešte donedávna Marián Kachút. Ten má so speváčkou a svojou novou manželkou syna Huga a dcérku Zoe. Hoci poradie životných udalostí týchto hudobníkov - najskôr deti, potom svadba - nebolo asi podľa predstáv väčšiny veriacich Slovákov, verejne sa vyjadrili, že sú šťastní. Držíme im palce.


VIDEO Plus 7 Dní