Bočil od nich: Europoslankyňa sa zavesila do kamaráta Vlada. Jej spolupracovník Klčo, v bielej košeli, sa tváril, ako keby k partii ani nepatril.

Prichytená Beňová: S mladým kolegom sa už ukazuje verejne

Europoslankyňa Monika Flašíková-Beňová si užívala večer s asistentom Ľubomírom Klčom, u ktorého pred pár mesiacmi prespala.

Piatok podvečer. Podniky v historickom centre Bratislavy sa zapĺňajú, terasy ožívajú. Do momentálne najvychytenejšej bratislavskej reštaurácie si prišla užiť večer pri pohári vína aj známa smeráčka Monika Flašíková-Beňová.

Spoločnosť jej robili traja muži. Jej manžel Fedor medzi nimi nebol. Manželstvo s reklamným mágom je vraj už dlho v troskách, no obaja to popierajú. Fakty však hovoria jasne. Každý si žije po svojom.

Prichytení

Manželský pár, ktorý kedysi nechýbal na žiadnej párty, sme nevideli v spoločnosti celú večnosť. Ich zaľúbené pohľady dokázal zachytiť aj najnešikovnejší fotograf. V súčasnosti však stále vydatú Flašíkovú-Beňovú častejšie vidno v spoločnosti kolegu Ľuba Klča. No, ako tvrdí Monika, spájajú ich len pracovné aktivity.

V máji oslávili Flašíkovci desiate výročie svadby. No iba pár mesiacov predtým zachytil fotograf, ako Monika prespala u svojho asistenta a kolegu Klča v byte. Ráno spolu odchádzali v jednom aute. Monika neučesaná a bez mejkapu, zjavne sa zobudila krátko predtým.

Noc u Klča spočiatku zapierala. „Čo som? Akú noc som strávila? Nie. Určite nie,“ povedala. Po upozornení, že existujú z danej noci fotografie, poslankyňa svoje vyjadrenie ihneď upravila: „Ráno ma syn Martin priviezol na pol hodiny a išiel cvičiť. Ja som išla domov. Boli to len pracovné veci a bolo to naozaj krátke.

Je to môj spolupracovník a môj právnik. Riešili sme záležitosti trestného oznámenia, ktoré sme boli spolu podať, že nás vydierali. Je to veľmi citlivá záležitosť,“ trvala na svojom Beňová.

Spolu v Nitre: Ľubomír Klčo je Beňovej spolupracovník. Pred pár mesiacmi u neho nocovala.
Spolu v Nitre: Ľubomír Klčo je Beňovej spolupracovník. Pred pár mesiacmi u neho nocovala.
Foto: archív, Juraj Velička

Spolu v Nitre: Ľubomír Klčo je Beňovej spolupracovník. Pred pár mesiacmi u neho nocovala. Foto: Juraj Velička, archív

Už aj verejne

So svojím právnikom si politička užívala aj v piatok večer. S Ľubomírom Klčom a ďalšími dvomi kamarátmi si vyšli na ázijskú večeru. Okoloidúcim neunikla jej dobrá nálada, keď si na terasu odskočila zapáliť cigaretu.

Vždy štýlová Beňová zvolila na večer v pánskej spoločnosti trendové šaty nad kolená, žiarivú kabelku z radu Diorever za dvetisícštyristo eur a lodičky rovnakej značky takmer za sedemsto eur. „Bývalý kolega a kamarát oslavoval narodeniny a bolo to naozaj veľmi príjemné,“ vysvetlila.

V ázijskej reštaurácii jej chutilo. „Veľmi sa mi páčilo. Mám rada papájovo-mangový šalát, bol výborný Nechali sme si odporučiť od personálu, keďže ja som tam bola prvýkrát.“

Anketa

Myslíte si, má Beňová niečo s Klčom aj v súkromí?

Áno 92% Nie 8%Celkový počet hlasujúcich: 467

Manévrovali

Beňová nám objasnila aj to, s kým v piatkový večer oslavovala. Spolupracovníka, u ktorého pred pár mesiacmi nocovala, si nechala až na koniec. „Ten, ktorého som sa držala, keď ste nás odfotili, bol Vladko Vladár. Bol tam s nami ešte Ľubo Urbančík a, áno, aj Ľubo Klčo.“

Na večeri s priateľmi, samozrejme, nie je nič zlé. Zaujímavé je, že keď štvorica vyšla z reštaurácie a zbadala fotoaparát, začali sa zvláštne presuny. Beňová sa zrazu zavesila na kamaráta po svojej pravici a Ľubomír Klčo sa s kamennou tvárou o pár krokov vzdialil a s priateľmi už neprehodil ani slovo.

Kedysi a dnes: Beňová s Flašíkom.
Kedysi a dnes: Beňová s Flašíkom.
Foto: archív

Kedysi a dnes: Beňová s Flašíkom. Foto: archív

Hoci predtým sedel pri stole hneď oproti europoslankyni a skvele sa bavil, na ulici sa tváril, akoby boli cudzí. Ba vyzeral, akoby k partii ani nepatril. Preto sme sa pre istotu opýtali, či ide naozaj o pána Klča. Dokonca sa nám zdalo, že nejaké to kilo zhodil. „On si myslí, že tie staré fotky ste mu spravili naschvál, že nikdy taký tučný nebol,“ zažartovala si politička.

To, že na oslave chýbal jej manžel Fedor Flašík, považuje za prirodzené. „Bola to akcia môjho kamaráta a môjho bývalého kolegu. Keď on ide na oslavu svojich kolegov, ani ja s ním nechodievam. Ani nepredpokladá, že každý si vodí manžela alebo manželku na oslavu svojich kamarátov,“ uzavrela.


VIDEO Plus 7 Dní