Modely slovenských módnych návrhárok boli pastvou pre pánske oči.

Provokatívna súťaž Face: Modelky dráždili sexi kúskami

Na modelingovej súťaži Face 2014 sme videli aj to, čo malo zostať zahalené. Dievčatá ukázali krásne telá, ale aj svoju profesionalitu.

Trenčín mal v nedeľu večer príchuť ženskej krásy. Spomedzi desiatok slovenských a českých krások si titul v prestížnej modelingovej súťaži Face vybojovala Slovenka Dominika Szijartóová.

Porotu, v ktorej sedeli svetoví modelingoví manažéri, spevák David Kraus aj herec Marek Majeský, očarila peknou tváričkou, ale aj sexi krivkami a sebavedomím. „Bola najkrajšia, najusmievavejšia a najprofesionálnejšia,“ povedala šéfka súťaže Jana Jankovičová.

Veľkolepo

Modelingová šou sa niesla na slovenské pomery v netradičnom štýle. Vystúpenia spevákov Celeste Buckinghamovej, Bena Cristovaa či Lillie McCloudovej z amerického X Factora umocnili prepracované choreografie.

Pozornosť publika sa však zamerala aj na extravagantné módne kúsky z dielne návrhárok Ivany Kanovskej, Dominiky Jankovičovej a Huly Valenčíkovej. Tie ukázali aj to, čo zrejme nebolo v pláne.

V momente, keď vyhlásili za víťazku Dominiku, sa všetky zraky upriamili len na ňu. V ošiali jej z hlavy zletela korunka a nasadiť späť jej ju musel moderátor šou Roman Juraško. Novú Face 2014 teraz čaká polročné angažmán v Los Angeles.


  • Plus 7 dní
    Článok bol spracovaný a publikovaný redakciou Plus7 dní. Svoje pripomienky, návrhy a tipy môžete adresovať priamo na adresu [email protected].
VIDEO Plus 7 Dní