Prsia na obtiaž: Známa slovenská celebrita uvažuje nad zmenšením dekoltu

Silikónmi sa to v slovenskom šoubiznise len tak hemží. Prvý raz tu však máme známu osobnosť, ktorú traumatizuje obdarený dekolt a otvorene hovorí o zmenšujúcej korekcii pŕs. Nebola by jediná. Pod nôž plastického chirurga si už vo svete ľahla nejedna obdarená celebrita. Tu je zopár z nich.

Simona Halepová: Začala hrať lepšie tenis

Rumunsku tenistku od zmenšenia pŕs odhovárali jej fanúšikovia. Vytvorili preto aj facebookovú stránku Zachráňme prsia Simony Halepovej. Športovkyňa sa však nedala odradiť.

„Teraz sa cítim oveľa lepšie. Nevadilo mi, že sa o mojich prsiach rozpráva viac ako o mojej hre, dôvody sú čisto praktické. Hlavne pri podávani som nedokázala využiť plnú silu,“ odôvodnila vtedy len sedemnásťročná Rumunka. Po operácií sa jej začala oveľa viac dariť, zvýšila sa jej športová výkonnosť a stúpala vo svetovom tenisovom rebríčku.

Čítajte viac:

Stratí identitu? Evelyn si chce dať zmenšiť prsia. Ste za či proti?

Ariel Winterová: Už sa to nedalo vydržať

Americká herečka mala iba sedemnásť, keď prišla o svoje prednosti. Ariel Winterová sa rozhodla ísť proti prúdu a mala na to svoje dôvody. Už ako tínedžerka nosila veľkosť F. „Mať takéto prsia bolo veľmi bolestivé. Mala som veľké problémy s chrbticou a bolel ma krk. Už sa to nedalo vydržať,“ posťažovala sa tmavovláska, ktorá si dnes kupuje podprsenku veľkosti D.

Pred operáciou a po operácii: Americká herečka Ariel Winterová Foto: Profimedia.sk

Petra Buzková: Z gigantického poprsia dvojky

Gigantickými šestkami sa dlho pýšila česká politička Petra Buzková. Viedla práve ministerstvo školstva, keď sa ich rozhodla zbaviť. S úspornejším dekoltom sa jednoducho jedného dňa objavila v českej snemovni. Rozdiel si hneď všimla väčšina poslancov. „Dlho som o tom premýšľala, než som sa k takému zákroku odhodlala. Ale bolo to zo zdravotných dôvodov nutné,“ prezradila vtedy Buzková.

Pred operáciou a po operácii: Politička Petra Buzková. Foto: Profimedia.sk

Kto na Slovensku rozšíri klub týchto žien, ktorá naša celebrita uvažuje o zmenšení poprsia, to sa dozviete v aktuálnom vydaní týždenníka PLUS 7 DNÍ.


VIDEO Plus 7 Dní