Brigitte Macronová (64)

Prvá dáma v šteklivých šatách: Pani prezidentová vytasila čipkovanú podprsenku!

Hoci je prvá dáma Francúzska Brigitte Macronová (64) v dôchodkovom veku, neváha odhaliť štíhle nohy v mini šatách a ako aktuálne ukázala, nebojí sa ani sexi čipky počas dňa. Pre niektorých štýlovejšia ako mnohé mladice, pre iných stará mladou chcela byť.

Brigitte Macronová (64) včera rozbúrila módne vody - a to len prišla podporiť manžela, francúzskeho prezidenta Emmanuela (39) na Valné zhromaždenia OSN v New Yorku.

Sexi a decentne

Brigitte pri tejto príležitosti zvolila krémové šaty nad kolená s krátkymi rukávmi. Tie by boli samé o sebe konzervatívne, keby na nich nebola dráždivá aplikácia v podobe čiernej čipky, ktorej pás lemoval Brigittine poprsie. Napriek tomu, že prvá dáma zostala až na nohy zahalená, sexi čipka dávala priestor fantázii a Brigitte sa opäť podarilo rozbúriť módne vlny. Zahraničné média písali, že pôsobila, ako by mala podprsenku na šatách a nie pod nimi.

Brigitte Macronová (64) v šatách, o ktorých vhodnosti sa kvôli čipkovanej aplikácii cez prsia polemizuje.
Brigitte Macronová (64) v šatách, o ktorých vhodnosti sa kvôli čipkovanej aplikácii cez prsia polemizuje.
Foto: Profimedia

„Dôvod, prečo sa takto oblieka je, že je to stará žena vydatá za oveľa mladšieho muža,“ reagoval v komentároch pod článkom portálu express.co.uk čitateľ s nickom FatFreddiesCat. Medzi francúzskym prezidentským párom je 24-ročný vekový rozdiel. Macronovci sa spoznali na gymnáziu, kde Brigitte učila a Emmanuel študoval a v čase ich zoznámenia mal len 15 rokov. Polly sa vyjadrila v štýle, že stará mladou chcela byť, hoci uznala, že Brigitte vyzerá na svoj vek dobre.

Go Bibi!

Podľa ďalšieho komentára boli šaty príliš krátke, presne také sú však pre prvú dámu Francúzska typické. Podľa iného čitateľa bývajú francúzske ženy zvyčajne šik, teda až na tento prípad.

„Go Bibi, je váš život, zabudnite na haterov,“povzbudil prvú dámu čitateľ ConsciousMindedPoet a dodal: „Vychutnajte si svoj život, či máte 64 alebo 84. Na konci dňa idete domov k svojmu manželovi vy, nie my a len na tom záleží.“

Macronová doplnila outfit zamatovými čiernymi lodičkami, čiernou kabelkou a pančuškami telovej farby. Na ruke mala zafírový prsteň, vlasy vyčesané do elegantného účesu. Zvolila dymové líčenie. Čierne sako si prehodila až keď sedela vo vnútri budovy, kde sa konalo zasadnutie. Sedela vedľa manželky nášho ministra zahraničia Miroslava Lajčáka Jarmily, keďže Lajčák bol predsedom zhromaždenia OSN.

Poklebetili si: Brigitte Macronová a Jarmila Lajčáková-Hargašová sa mali o čom rozprávať.
Poklebetili si: Brigitte Macronová a Jarmila Lajčáková-Hargašová sa mali o čom rozprávať.
Foto: Profimedia

  • kor
    Článok bol spracovaný a publikovaný redakciou Plus7 dní. Svoje pripomienky, návrhy a tipy môžete adresovať priamo na adresu [email protected].
VIDEO Plus 7 Dní