Puklušová po afére s Krausom: Nad vplyvným producentom dlho neplakala

Herečka nad rozchodom s vplyvným producentom dlho neplakala, spoločnosť jej opäť robí Matej Koreň.

Natália Puklušová sa po dohrmení aférky s Andym Krausom naplno vrhla do práce. V Divadle Aréna naskúšala odborníkmi i verejnosťou oceňovanú inscenáciu Bratia Karamazovci.

Svoju zvodnú postavu predviedla bratislavskému publiku aj nedávno na oslave sedemdesiatich narodenín Juraja Kukuru. Na párty po predstavení sa okolo nej okrem ministra kultúry Mareka Maďariča a šéfa RTVS Václava Miku točil najmä jej niekdajší partner, spevák Matej Koreň.

Foto: Emil Vaško

„Je to môj ex,“ uisťovala svoju spoločnosť a pripojila okolnosti ich zoznámenia: „Spoznali sme sa na intrákoch. Sedela som pri dverách a Matej išiel okolo a hovorí: Nejdeš sa baviť?.“ Blízkosť mladého umelca Natálii evidentne imponuje.

Dokonca večer ukončili spoločne, no nie tak, aby o tom všetci vedeli. Herečka odišla zo žúru ako prvá, nasadla do svojho auta a pred divadlom čakala s naštartovaným motorom. Po pár sekundách vybehol z najstaršieho divadla v hlavnom meste Matej Koreň a prisadol si k nej. Kam ich spoločné kroky viedli ostali zahalené pokrievkou noci.


VIDEO Plus 7 Dní