Donedávna to boli vlny, dnes preferuje Puškárová vyžehlené vlasy.

Puškárová ako z umelej hmoty: Tie účesy sú hrôza, odkazuje štylistka

Nové vlasové kreácie Zlatice Puškárovej hodnotí vlasová štylistka, pôsobia vraj ako umelá hmota.

Dlhé roky bola moderátorka verná klasike a s účesom veľmi neexperimentovala. Len sa zbavila ofiny zastrihnutej do čela - lebo je to praktickejšie, najmä keď musí behať okolo svojho syna Lea.

Prudká zmena nastala, keď sa Zlatica Puškárová zamilovala do vĺn. Vytiahla tromf v podobe nadýchaných lokní zopnutých v štýle Angeliky. Bohaté účesy sa jej vraj páčia a nemôže sa na obrazovke dať vždy česať na jedno kopyto.

„Musím priznať, že niekedy mám problémy s vlasmi, ktoré sú husté a pomerne dlhé. Rozmýšľala som, že sa dám ostrihať. Na druhej strane, máme skvelú sledovanosť,“ obhajovala svoj vlasový styling.

Historický účes by však kaderníci najradšej nechali v sedemnástom storočí. „Zas má vyčesanú šľahačku na hlave?“ vtipkovalo sa po večeroch. Známa markizáčka od komplikovaného účesu nakoniec upustila a posledné týždne sa pred kamerou objavuje s perfektne vyžehlenými vlasmi. No opäť s nelichotivým ohlasom medzi expertmi.

Čítajte viac:

Puškárová sa hrá na markízu anjelov. Udrží ju to v televízii?

Ako parochňa

„To je na kriminál,“ krúti hlavou pri pohľade na Zlatku známa vlasová štylistka. Pre moderátorkinu citlivosť na kritiku nechce byť menovaná. Televízna tvár si potrpí na perfektnú vizáž, no niekedy je podľa odborníčky menej viac.

„Pamätáte si takú televíznu reklamu na farbu na vlasy, kde mali ženy vlasy ako prilbu? Tá reklama sľubovala, že vďaka ich farbe nebudú vaše vlasy pôsobiť ako prilba. Presne to mi evokuje jej účes. Prirodzenosť jej nikto neverí.“

Neprirodzene zahustené vlasy po bokoch podľa vlasovej štylistky naznačujú, že moderátorkina hriva nie je úplne dielo božie. Pokojne by sa preto stavila, že je v nej aj pár umelých prameňov.

„Všetci vieme, že má predĺžené vlasy, ale keďže sa k tomu nikdy verejne nepriznala, tak povedzme, že to tak iba vyzerá. Preto by som zvolila aspoň iný odtieň blond farby a naturálnejší strih. Tupírovať a nadvihovať vlasy pri korienkoch by jej mohli kaderníčky s väčším citom,“ odporúča expertka moderátorskej hviezde.


  • Plus 7 dní
    Článok bol spracovaný a publikovaný redakciou Plus7 dní. Svoje pripomienky, návrhy a tipy môžete adresovať priamo na adresu [email protected].
VIDEO Plus 7 Dní