Helena Krajčiová opúšťa Slovenskú televíziu. Na malej snímke s dcérkou Anikou.

Rekordérka Helena Krajčiová: Herečka sa vrátila do práce dva týždne po pôrode

Doteraz sa ponáhľali do práce po materskej dovolenke najmä moderátorky, rovnaký scenár sa však začína opakovať aj v prípade herečiek. Rekordérkou v tejto kategórii sa stane zrejme Helena Krajčiová.

Od chvíle, keď Helena Krajčiová v rakúskom Hainburgu porodila dcéru Aniku, ubehlo presne pätnásť dní. No seriálová hviezda sa po dvoch týždňoch vzdialila na tri hodiny od svojho milovaného drobčeka a bez problémov vhupla späť do pracovného kolotoča.

Správny biorytmus

Počas materstva sa Helene Krajčiovej zrejme hodí každé euro. A preto si herečka zrátala dve a dve a to, že miesto na výslní netreba len tak ľahko opúšťať. „Dnes sa cítim už úplne fit, môžem sa starať o bábätko a občas niečo urobiť aj pomimo,“ vyhlásila herečka.

Krajčiová zobrala ako prvý kšeft nakrúcanie v Slovenskej televízii. Do Mlynskej doliny sa dala odviezť taxíkom. Tenisky, tepláky a ľahká bunda naznačovali, že herečka si do práce skutočne iba odskočí. Po troch hodinách už poklusom smerovala domov.

Čítajte viac:

Herečka Helena Krajčiová prvýkrát s Anikou: V mojom náručí je dcérke najlepšie

Očakáva sa, že Helena sa postupne objaví aj v jojkárskych Profesionáloch či markizáckom Búrlivom víne. Teraz ju však najväčšmi zaujíma to, aby s dcérou chytili správny biorytmus a prebdené noci sa stali minulosťou. Oporu má aj u partnera, Anikinho otca hudobníka Martina Hasáka, a rodičov.


  • Plus 7 dní
    Článok bol spracovaný a publikovaný redakciou Plus7 dní. Svoje pripomienky, návrhy a tipy môžete adresovať priamo na adresu [email protected].
VIDEO Plus 7 Dní