Viac ako kamaráti: Herec Robo Roth s priateľkou v známom bratislavskom bare.

Robo Roth po rozvode nesmúti: Zbalil novinárku

Smiech, nežné dotyky na verejnosti a tajomná červenovláska. Zdá sa, že herec Robo Roth po rozvode nemieni ostať sám.

Nežné dotyky, vzájomná blízkosť a podpora v hľadisku. Po boku herca Roba Rotha, ktorý neuznáva komerčné televízne seriály a venuje sa takmer výlučne divadlu, sa už istý čas objavuje mladá a atraktívna červenovláska. Pár spoločne prišiel do talkshow Michaela Szatmáryho s názvom FLOOR - Comedy Talk Show, kde bol Robo hosťom.

Pred rozhovorom stihol vyfajčiť niekoľko cigariet a objednať si pitie pri bare v spoločnosti krásnej neznámej. Práve pri barovom pulte dvojica nešetrila nežnými dotykmi.

Čítajte viac:

Herec Robo Roth: Konečne rozvedený!

Podľa našich informácií je tajomná žena po Rothovom boku novinárka a filmárka Boba Baluchová. O sebe tvrdí, že je nekončiaca študentka a pedagogička, pracuje aj ako terénna rozvojová pracovníčka v Keni.

Herec sa vlani rozišiel so svojou manželkou Magdalénou. Rozviesť sa mu podarilo na piaty pokus, lebo predstavy o výške výživného na dcéru Sáru boli u partnerov odlišné.

Čítajte viac:

Robo Roth otvorene aj o referende: Nepotrebujem bežať na tribúnu!


  • Plus 7 dní
    Článok bol spracovaný a publikovaný redakciou Plus7 dní. Svoje pripomienky, návrhy a tipy môžete adresovať priamo na adresu [email protected].
VIDEO Plus 7 Dní