Stvárnenie boxera Rockyho mu prinieslo úspech a slávu.

Rocky v Bielom dome? Trump ponúkal svalovcovi Stallonovi lukratívny džob

Hviezda filmových sérií o boxerovi Rockym Balboovi či veteránovi z Vietnamu Johnovi Rambovi Sylvester Stallone je dlhoročným fanúšikom Donalda Trumpa. Podľa zahraničných médií dostal hollywoodsky herec práve od novozvoleného amerického prezidenta ponuku na prácu. Presedlá svalovec na staré kolená na politiku?

Bulvárny portál Daily Mail prišiel s informáciu, že Rocky alias Sylvester Stallone dostal ponuku na „rolu“ priamo z Washingtonu. Novozvolený prezident Donald Trump ho má chcieť do tímu, konkrétne na pozíciu šéfa Národnej umeleckej nadácie, federálnej agentúry, ktorá prideľuje granty nádejným umelcom a kreatívnym projektom. V prípade formálnej ponuky by Stalloneho vymenovanie musel schváliť kongres.

Starí kamoši:

Podľa zdrojov Daily Mail má byť hollywoodska ikona ideálnou voľbou a bolo by skvelé mať ho na palube. Podľa BBC však Stallone vo svojom vyhlásení povedal, že návrhom je neuveriteľne polichotený, ale angažovať sa chce inak, rád by upozorňoval na problémy, ktorým čelia v krajine americkí veteráni.

Maliar: Americký herec Sylvester Stallone reční pred jedným zo svojich obrazov počas tlačovej konferencie k jeho výstave.
Maliar: Americký herec Sylvester Stallone reční pred jedným zo svojich obrazov počas tlačovej konferencie k jeho výstave.
Foto: TASR

Maliar: Americký herec Sylvester Stallone pred jedným zo svojich obrazov počas výstavy. Foto: TASR

Akční hrdina a maliar v nedávnom rozhovore pre Variety Magazine povedal, že Trumpa miluje a opísal ho ako skvelý Dickensov charakter. V rozhovore tiež priznal, že by mal záujem pokračovať v stopách ďalšieho hollywoodskeho herca, akčného hrdinu a svalovca Arnolda Schwarzeneggera. Ten v rokoch 2003 až 2011 zastával úrad guvernéra Kalifornie.


  • kor
    Článok bol spracovaný a publikovaný redakciou Plus7 dní. Svoje pripomienky, návrhy a tipy môžete adresovať priamo na adresu [email protected].
VIDEO Plus 7 Dní