Rodičia Celeste Buckingham už predali dvojpodlažnú vilu v Borinke.

Rodina Celeste Buckingham sa zbavuje majetkov za státisíce eur

Rodičia speváčky Celeste Buckingham už niekoľkokrát zmenili nielen krajinu, ale aj kontinent. Na „stare kolená“ by zrejme chceli žiť pri mori.

Neplánovane tu zapustili korene, no čoskoro puto pretrhnú. Buckinghamovci, ktorí Slovensku darovali populárnu speváčku Celeste, rozpredávajú všetky svoje nehnuteľnosti, ktoré za roky strávené u nás nadobudli.

A nejde o žiadne staré chatrče. Predajom si prídu na pekný balík, vďaka ktorému budú môcť začať nový život v inom európskom štáte. A Celeste? Cíti sa naďalej Slovenkou.

Kde boli, keď ich potrebovala

Do srdca Európy sa Buckinghamovci prisťahovali v roku 1999 z Aljašky, kde sa im narodila dcéra Carmel a jej staršia sestra Celeste strávila prvé tri roky.

Predtým rodina žila vo Švajčiarsku, hoci otec Thomas pochádza z amerického Chicaga a mame Zarin v žilách koluje iránska krv. „Moji rodičia boli takí hipisáci,“ vysvetľuje Celeste Buckingham dôvody, prečo migrovali.

Čítajte viac:

Spev jej nestačí: Kariéru Celeste Buckingham čaká najväčšia výzva

Na Slovensko v skutočnosti všetci nasledovali otca, ktorý mal ako lekár pracovať na modernizácii jednej z bratislavských nemocníc. Najprv plánovali zostať rok a odísť do Chicaga, no okolnosti rodinu akosi zdržali.

Aj keď si speváčkini rodičia občas vraj trhali vlasy, najmä na slovenských úradoch, vo všeobecnosti im život v Bratislave vyhovoval. Mama vorkoholička si tu časom založila súkromnú základnú školu, kde mala dospievajúce dcéry pod dozorom.

Lenže pätnásťročná Celeste sa prihlásila do televíznej šou SuperStar a - hoci to spočiatku tak nevyzeralo - zmenila svoj osud. „Porotcovia ma nemali veľmi radi a teraz je zábavné, keď povedia, že od začiatku vedeli, že budem úspešná.

Ale kde boli, keď som potrebovala podporu na klip? Ako hovorím, pomsta je sladká,“ podpichla ich Celeste, keď sa nedávno po veľmi dlhom čase vrátila zo Spojených štátov.

VIAC sa dočítate v aktuálnom vydaní PLUS 7 DNÍ


  • Plus 7 dní
    Článok bol spracovaný a publikovaný redakciou Plus7 dní. Svoje pripomienky, návrhy a tipy môžete adresovať priamo na adresu [email protected].
VIDEO Plus 7 Dní