Roman Luknár nepotrebuje vychyteného scenáristu, nudu zaháňa aj bez neho.

Roman Luknár ukázal neznámu blondínku aj holý zadok

Roman Luknár sa v krátkom čase stihol rozviesť, utešovať inú ženu a teraz ukazuje holý zadok.

Ani scenárista Andy Kraus nenapíše taký príbeh, aký v poslednom období prežíva herec Roman Luknár. Hviezda televízneho seriálu Panelák sa na nedostatok emócií vo svojom živote rozhodne sťažovať nemôže. Najskôr musel prekonať rozvod so svojou dlhoročnou manželkou Lolou. Teraz jeho život ovládla neznáma blondínka a ich vzťah je miestami doslova rodeo.

Po rozvode ostal so synmi

Roman Luknár odišiel do Španielska dva roky po nežnej revolúcii a založil si tam rodinu s tamojšou herečkou Lolou. Veľká láska nepoznala hraníc. Herec o svojej polovičke vždy hovoril ako o osudovej žene. Spolu vychovali dvoch synov, Lajka a Janka. „Lola kvôli Romanovi zanechala herectvo a všetok čas obetovala pre ich spoločné blaho,“ hovorí rodinný známy. Luknár mal ako talentovaný absolvent VŠMU pracovných ponúk dostatok. V Španielsku ho uznávali ako divadelného a televízneho herca, na Slovensku zase nakrúcal filmy. Ponuka hrať v jednom zo slovenských seriálov bola len otázkou času. Napokon Romana zlákal Panelák, kde hrá už tri roky. Úspech na pracovnom poli a život medzi dvoma kra-jinami si však vybral svoju daň. Partnerské trhliny začali pred krátkym časom naberať čoraz väčšie rozmery. Roman opustil po sedemnástich rokoch Madrid a aj so synmi sa presťahoval na Slovensko. Žiť v Bratislave sa pokúšala aj Lola, ale vlani sa natrvalo vrátila do Španielska. „Tu to nebolo s prácou veselé a tam zarábala viac, tak čo by tu robila? Učila tu španielčinu, ale s ľuďmi sa nedalo dohodnúť. Potom som jej otvoril obchod s oblečením, ale po dvoch mesiacoch sme ho zatvorili. Aj podnebie a ľudia sú tu iní,“ argumentoval pred novinármi Luknár s tým, že manželka chodí na Slovensko už len navštevovať ho a on zas na cesty do Španielska čas nemá. Na dôvažok si herec v hlavnom meste koncom minulého roka kúpil vlastný byt.

Nezhody s Lolou vyústili podľa našich informácií do rozvodu, ktorý prebehol v úplnej tichosti a bez zbytočného rozruchu. „Údajne za tým bola iná žena,“ tvrdí náš zdroj. O príčinách krachu manželstva však herec hovoriť nechce. „Som tu štvrtý rok a stránim sa akejkoľvek publicity. Nechodím na žiadne akcie, chránim si svoje súkromie, to je celé. Celý život tu na Slovensku som bol slobodný,“ podotkol na na-šu požiadavku, aby sa k svojmu rozvodu vyjadril.

Slzy, alkohol a fajčenie

Obľúbenému hercovi, ktorý sa objaví aj po boku Brucea Willisa v piatom pokračovaní Smrtonosnej pasce, však samota príliš nevonia.

Týždenník PLUS 7 DNÍ objavil jeho novú známosť. Mladú blondínku, pri ktorej sa temperamentný Luknár rozhodne nenudí. Ich vzťah bol minulý týždeň ako na hojdačke. Najskôr spolu strávili príjemný podvečer, no vo víre noci prišlo medzi dvojicou k výmene názorov. Romanova kamarátka odišla z jeho bytu, po tvári jej stekali potoky sĺz. Uplakaná si sadla na betónový múrik pred domom a nechala svojho malého psíka pobehovať po okolí. O pár minút sa chcela k známemu mužovi vrátiť. Dvere však ostali zavreté a ona čupela pred vchodovou bránou. Štyridsaťsedemročný Luknár zatiaľ pobehoval kompletne nahý po balkóne a fajčil. Podľa fotografií, ktoré získal náš týždenník, sa herec veľmi rád promenáduje v Adamovom rúchu. Napokon na seba hodil odev a keď zbadal, že pri slečne „zakotvil“ iný muž, zbehol dole. Rozľútostenej dievčine sa snažil dohovoriť. Po emočnom vypätí párik zjavne vysmädol. A tak Luknár aj s družkou skočili do 300-koňového športiaka a uháňali na najbližšiu benzínku. V jeho rukách skončili tri pivá, blondínka niesla dve a fľašku červeného vína. Nasledujúce ráno bolo úmorné a herec sa obyvateľom oprotistojaceho paneláka opäť ukázal, ako ho pánboh stvoril.

Aj keď je, čo sa týka súkromia, Roman Luknár skúpy na slovo, na otázku, či ho trafil Amorov šíp, predsa len zareagoval: „Vôbec nie som zaľúbený, žijem s mojimi dvoma chlapcami a oni sú pre mňa najpodstatnejší. Chodím do roboty a domov, do roboty a domov. Mám 47 rokov a chcem mať pokoj.“ Ten nachádza najčastejšie na balkóne svojho bytu. Ako vášnivý fajčiar si práve tu dopraje zopár slastných nikotínových šlukov. Tradičné cigarety pritom občas vymení za väčšie „šúľané“, ako to bolo práve minulý týždeň.


  • Plus 7 dní
    Článok bol spracovaný a publikovaný redakciou Plus7 dní. Svoje pripomienky, návrhy a tipy môžete adresovať priamo na adresu [email protected].
VIDEO Plus 7 Dní