Rozboril a Novotná: Zaobstarali si spoločné hniezdočko!

Len pred pol rokom sa dali dokopy a už spolu žijú.

Známy moderátor a celebritná lekárka nestrácajú čas váhaním.

Akční hrdinovia

Ako vášniví športovci dali hlavnému mestu cez leto zbohom a presunuli sa bližšie k prírode, ktorú obaja milujú. V dedine pri Bratislave im padol do oka rodinný dom s bazénom, a tak ho kúpili a hneď sa v ňom aj zabývali.

„My sme akční hrdinovia. Vlastne ja som ním bol vždy a mal som pocit, že sa to nedá dohnať. Teraz sa mi zdá, že Sandra je ešte akčnejšia než ja. Povedali sme si, že čo sa máme stretávať v reštauráciách a randiť. Radšej začnime spolu bývať,“ hovorí Rozboril.

Rozmýšľali, že si postavia dom sami

Pôvodne vraj uvažovali aj o tom, že by si postavili nový dom. „Presnejšie, ja som o tom uvažoval. A vedel by som si to aj predstaviť, lebo už som to raz absolvoval. No Sandre sa z toho stavali chlpy na tele. Stavba domu by trvala minimálne trištvrte roka, ale rozhodlo, že sme objavili tento dom. Bolo to presne to, čo sme chceli. Byť blízko prírody a zároveň nie ďaleko od mesta,“ dodáva moderátor.

Nehádali sa: Zistili, že v otázkach vkusu sa absolútne zhodnú.
Nehádali sa: Zistili, že v otázkach vkusu sa absolútne zhodnú.
Foto: Archív A.N.

Nehádali sa: Zistili, že v otázkach vkusu sa absolútne zhodnú. Foto: Archív A.N.

Vášeň, ale limitovaná

Dvojica v novom domove nič neprestavovala, doplnila ho iba nábytkom podľa vlastného vkusu. V oblasti bytového dizajnu sa realizoval najmä Viliam.

„Keď si sestra kupovala byt, celý som jej ho prepriečkoval a pomenil. Myslím si, že mám priestorové videnie, že by ma to aj bavilo robiť. Viac som sa však realizoval na predchádzajúcom dome, ktorý som celý postavil. Takže áno, trošku to vášeň je, ale taká limitovaná,“ pripúšťa Rozboril.

Keď treba, nadchne sa a venuje sa tomu aj dvadsať hodín denne. „Vtedy mi z toho už trochu ,zašibáva’, mám silné nutkanie, že všetko musím dokončiť. Niečo večer vymyslím a hneď ráno volám stolárovi a prehováram ho, aby to do dvadsiatich štyroch hodín priniesol. V tomto som poznačený svojou televíznou reláciou, kde prekvapujeme ľudí ,holá-hop’. Rozprestrie sa plachta a všetko je spravené,“ vysvetľuje Rozboril.

Keby bude svadba?

Na svoju partnerku spieva moderátor samú chválu. Vraj si stopercentne rozumejú, ba dokonca sa ani nehádajú. „Možno len v zmysle - do prčíc, kam si odložila toto a kam si dala tamto,“ smeje sa.

Mimochodom, v šoubiznise sa už tipuje, kedy sa Vilo Rozboril a Alexandra Novotná zoberú. Dokonca - podľa viacerých tipov - by to vraj malo byť už tento rok. „Fakt je taký tip? Nemôžeme ovplyvňovať týchto svadobných maklérov, lebo na rozdiel od nich poznáme realitu. To znamená, až keď k tomu dôjde, budete vedieť, či sa sekli, alebo nie!“

Viac sa dočítate v najnovšom čísle PLUS 7 DNÍ.

Foto: Plus 7 dní

  • kd
    Článok bol spracovaný a publikovaný redakciou Plus7 dní. Svoje pripomienky, návrhy a tipy môžete adresovať priamo na adresu [email protected].
VIDEO Plus 7 Dní