Dovolenku si v Marbelle užíva Rozboril, ktorý tu má dom, aj Rytmus.

Rozboril i Rytmus dovolenkujú ako Putin a saudskoarabský kráľ

V Marbelle vlastní vilu prezident Putin, kráľ zo Saudskej Arábie, ale aj slovenský milionár Anton Siekel či Vilo Rozboril.

Španielske mesto mnohí prirovnávajú k prepychovému Monte Carlu, pred dvomi rokmi ho istý svetový magazín vyhlásil za najlepšie miesto na dovolenku. Prekonal vychýrenú Ibizu i americké Los Angeles.

V prístave Puerto Banus kotvia počas sezóny honosné jachty a po uliciach sa preháňajú drahé autá. Do slnečnej Andalúzie sa pravidelne vracajú mnohí naši prominenti aj vďaka teplému podnebiu, plážam a atmosfére, ktorá dýcha niečím nezameniteľným.

Moderátor Vilo Rozboril jej podľahol natoľko, že si tam pred rokmi kúpil vilu. Dovolenkové sídlo si v Marbelle zaobstaral aj jeden z najbohatších Slovákov Anton Siekel. Medzi fanúšikov luxusného prístavného mesta patria aj manželia Lelkesovci, speváčka Dara Rolins, raper Rytmus i ďalší.

Investovali

Dom kúsok od pláže kúpil Vilo Rozboril, keď ešte žil v pevnom zväzku s bývalou partnerkou Zuzanou Ťapákovou. Do Marbelly sa zamiloval, keď bola jeho dcéra Katka v Španielsku na študijnom pobyte.

Najprv sa šírili iba klebety, že moderátor zháňa dom v exkluzívnom letovisku, lebo ho chce kúpiť pre dcéru. Tieto dohady popieral. „Prepáčte, ale skoro som spadol zo stoličky. Je to absolútny nezmysel,“ dušoval sa Rozboril.

Po čase sa však rozhodol vyjsť s pravdou von a sídlo priznal. „Je to rodinný dom, prízemná vilka asi desať minút chôdze od mora. Majitelia ju stavali pre seba, nie na prenajímanie, takže je vo veľmi dobrom stave,“ prezradil pre médiá, no doteraz nehnuteľnosť nikde neukázal.

Mesto učarovalo aj známemu podnikateľovi Antonovi Siekelovi, ktorý sa pravidelne objavuje v rebríčkoch najbohatších Slovákov a jeho majetok sa odhaduje na vyše dvesto miliónov eur.

Ktorí známi Slováci ešte dovolenkujú vo vychytenej lokalite? Dočítate sa v aktuálnom vydaní Plus 7 DNÍ.


  • Plus 7 dní
    Článok bol spracovaný a publikovaný redakciou Plus7 dní. Svoje pripomienky, návrhy a tipy môžete adresovať priamo na adresu [email protected].
VIDEO Plus 7 Dní