"Mačacia žena": Jocelyn Wildensteinová (77) v plnej kráse.

Rozzúrená cica si opäť skočila do vlasov so svojim kocúrom: Vyštartovali po sebe v luxusnom apartmáne Trump Tower

Tomu sa povie taliansky vzťah. Vlani mala Jocelyn Wildensteinová (77) bodnúť svojho partnera Lloyda Kleina (50) do hrude. Búrlivý rozchod však nebol až taký horúci ako by sa na prvý pohľad mohlo zdať. Dvojica sa následne prekvapivo zasnúbila. Prešiel rok a oheň je na streche opäť. Pár zatkla polícia. „Mačacia žena“ vystrčila na snúbenca pazúriky opäť.

Jocelyn Wildensteinová prezývaná „Mačacia žena“ pre svoj vzhľad, ku ktorému sa dopracovala absolvovaním nejednej plastickej operácie a jej snúbenec Lloyd Klein mali na seba zaútočiť vo svojom luxusnom apartmáne v budove Trump Tower. Podľa portálu TMZ doškriabanú dvojicu zatkli muži zákona o tretej v noci. Slovnú a neskôr aj fyzickú potýčku mal vyprovokovať rozbitý tanier.

Divoká šelma

Wildensteinová nevydržala mať dlho zatiahnuté pazúriky. Vlani ju mal milenec Lloyd vytočiť natoľko, že po ňom začala vrieskať, chrstla naňho horúci vosk zo sviečky a ešte ho aj dvakrát bodla nožnicami do hrude. Musela v tom byť láska, keďže búrlivý rozchod dvojica rozchodila a módny návrhár pred svoju zúrivú cicu pokľakol.

"Mačacia žena" Jocelyn Wildensteinová (77) s milovaným a zdá sa, že zároveň aj nenávideným snúbencom, módnym návrhárom Lloydom Kleinom (50).
"Mačacia žena" Jocelyn Wildensteinová (77) s milovaným a zdá sa, že zároveň aj nenávideným snúbencom, módnym návrhárom Lloydom Kleinom (50).
Foto: pixgood.com

Dnes už snúbenci sú spolu viac ako desať rokov. Obaja majú záľubu v plastických operáciách, na Wildensteinovej je to značne vidieť. Do svojho vzhľadu pripomínajúcom mačkovitú šelmu investovala už milióny.

Nevesta za miliardu

Wildensteinová je pôvodom zo Švajčiarska. Preslávila sa ako Wildensteinova nevesta. Bola vydatá za bohatého obchodníka s umením Aleca Wildensteina. Ten ju neskôr vymenil za ruskú krásku. Rozvod v roku 1999 ho vyšiel poriadne draho. Asi na 1,8 miliardy eur, ide o jeden z najdrahších rozvodov v histórii.

Jocelyn Wildensteinová (77): Plastické operácie miluje.
Jocelyn Wildensteinová (77): Plastické operácie miluje.
Foto: profimedia.sk

Pozrite si vo videu premeny „Mačacej ženy“ v čase:


  • kor
    Článok bol spracovaný a publikovaný redakciou Plus7 dní. Svoje pripomienky, návrhy a tipy môžete adresovať priamo na adresu [email protected].