Trikrát a dosť?: Podľa životopisného filmu mal Patrik Vrbovský v živote len tri vážne známosti. Na snímke v strede Andi a vpravo Šárka.

Rytmusove bývalé frajerky: Zachutila im čokoládová exotika

Milujú černochov. Bývalé priateľky slovenského rapera Rytmusa si po rozchode s ním našli ešte väčších exotov.

O bývalých milenkách najznámejšieho slovenského rapera sa toho veľa nevie. Dôvodom bude zrejme fakt, že po Patrikovi Vrbovskom sa presunuli do iných zemepisných šírok. Lenže osudy Šárky aj Andi sú naozaj ako „cez kopirák“.

Predchodkyne Dary Rolins sa po rozchode s Rytmusom odsťahovali do zahraničia a tam si založili rodiny s ešte exotickejšími mužmi, než je slovenský raper.

V Kuvajte

Prvú raperovu vážnu známosť Šárku sme spoznali nedávno prostredníctvom jeho životopisného filmu. Pekná tmavovláska s Patrikom chodila v čase, keď sa ešte živil ako krupiér, cestoval autobusmi a začal sa presadzovať v slovenskom hip-hope. Posťažovala sa, že jej ho odlákala iná, no podľa našich informácií rozchod jej dal krídla.

Istý čas žila Šárka na Floride s priateľom Hilliardom, ktorý pochádza z afroamerickej komunity. Šťastnej dvojici sa narodil syn a v súčasnosti je na ceste ďalšie dieťa. „Som na konci tehotenstva a každý deň môžem porodiť. Navyše behám okolo trojročného syna, takže teraz toho mám až nad hlavu a myšlienky úplne niekde inde,“ napísala nám Šárka, nie však z Floridy.

„Akurát sme sa presťahovali do Kuvajtu,“ prezradila, no akýmikoľvek obavami sa vraj nezaoberá. „Je to tu bezpečnejšie než v Amerike,“ dodala.

Čítajte viac:

Dara Rolins chce mať s Rytmusom dieťa. Dočká sa?

Jedna veľká rodina

Približne rovnako pochodila aj Andrea Práznovská, v šoubiznise známa pod prezývkou Andi, ktorá vraj Šárke začínajúceho rapera odlákala. S Rytmusom chodila šesť rokov, žila s ním v spoločnom dome v Piešťanoch a súčasne ho manažovala. V kuloároch sa hovorilo, že práve ona mala najpodstatnejší vplyv na to, akým smerom sa uberala raperova kariéra.

Keď v roku 2011 s Rytmusom oznámili rozchod, tvrdili, že naďalej budú spolupracovať. Neskôr sa však ich cesty rozišli aj profesionálne. Andi sa usadila v Prahe, kde sa zaľúbila do čokoládového manažéra Felixa a porodila mu syna Chrisa.

Podľa našich informácií je Slovenkin partner majiteľom istého vyhľadávaného klubu v českej metropole, ktorý začiatkom leta slávil prvé narodeniny. Pozoruhodné, že pri tom nechýbala Darinka ani Patrik.


  • Plus 7 dní
    Článok bol spracovaný a publikovaný redakciou Plus7 dní. Svoje pripomienky, návrhy a tipy môžete adresovať priamo na adresu [email protected].
VIDEO Plus 7 Dní