Manželstvo Lenky a Alexa je už minulosťou. Byt v centre Bratislavy chce vraj Lenka celý.

Salmanovovcov už súd rozviedol: Dostane Lenka byt v centre Bratislavy?

Speváčku Leru a Alexandra Salmanovovcov pred troma týždňami súd rozviedol. Teraz sa schyľuje k boju o majetok.

Keď Alexandra Salmanova zobrali muži zákona pred viac ako rokom do väzby, jeho manželka pri ňom stála. Týždne a mesiace plynuli a Lenke Salmanovovej začala dochádzať trpezlivosť.

„Začala sa stretávať s Alexandrovým kamarátom a sedemročné manželstvo hodila za hlavu,“ hovorí ich spoločný známy. Speváčku pritom rodina Salmanovovcov podľa našich informácií prijala v minulosti s otvorenou náručou.

Čítajte viac:

Zbohom, Alex! Lenka Salmanovová ponúka veci z manželovho šatníka

Financovali jej umeleckú dráhu a napriek tomu, že po rokoch manželstva si Alexander želal deti, rešpektovali jej rozhodnutie uprednostniť kariéru.

Dnes je ich zväzok minulosťou a čaká ich majetkové vyrovnanie. „Mali spoločný byt v centre mesta. Lenka ho chce celý, no bývalá svokra jej ho z pochopiteľných príčin nechce nechať,“ tvrdí náš zdroj.

Na Alexandra, ktorý je vo väzbe v ilavskej väznici, nezabudol aspoň jeho kamarát, režisér Ján Ďurovčík. Navštevuje ho spoločne s jeho mamou.


  • Plus 7 dní
    Článok bol spracovaný a publikovaný redakciou Plus7 dní. Svoje pripomienky, návrhy a tipy môžete adresovať priamo na adresu [email protected].
VIDEO Plus 7 Dní