Samozvanej celebrite to na plese nevyšlo: Kvázi modelka predviedla lacný detail

Fotomodelka Michaela Gašparovičová alias Mia Bella sa na uplynulý Bratislavský bál svedomito naštylizovala. Zabudla ale na nepekný detail. Odrastené nechty dokazujú jej povrchnosť.

Ples je nepochybne veľkolepá udalosť a každá žena sa počas noblesného večera chce ukázať v tom najlepšom svetle. Krásna a upravená. Preto navštívi kaderníka a zväčša sa nechá aj nalíčiť u profesionála. Zvolí si najkrajšie šaty a nadobudne pocit, že v nich vyzerá skvostne.

Dali si záležať: Blondínka v trblietavých šatách a je priateľ Milan v lesklom obleku žiarili na Bratislavskom bále. Foto: Emil Vaško

Hrá sa na návrhárku?

Po sláve bažiaca Gašparovičová si tento rok nechala šaty ušiť podľa svojho gusta. Zvolila si látku aj strih. Samozrejme, hlboký výstrih na jej niekoľkokrát zväčšenom poprsí nesmel chýbať. Či išlo o vkusnú záležitosť, necháme už na každom čitateľovi, aby si to zhodnotil individuálne.

V limuzíne s odrastami: Gašparovičová sa nechala na bál doviezť s limuzínov. Manikúra však v tento večer bola hodná skôr plebsu. Foto: Instagram

Bude vás zaujímať

Odrastený gél

No napriek tomu, že blondínka sa chcela predviesť ako krásna a oslňujúca žena, nevyšlo jej to. Išla iba po povrchu a na svoje odrastené gélové nechty zabudla. Biele “gélaky“, ktoré sa k večernej róbe absolútne nehodili, vyzerali nepekne a lacno. Dlhá špicatá hmota na jej prstoch bila do očí a celý dojem z plastikovej Gašparovičovej kazila. Zanedbané ruky nepredviedla prvákrát. Raz už prišla na fotenie s dvomi chýbajúcimi nechtami.

Nepríťažlivé: Už v minulosti dorazila kvázi modelka na fotenie bez dvoch umelých nechtov. Foto: Archív

Viac sa dozviete


  • nk
    Článok bol spracovaný a publikovaný redakciou Plus7 dní. Svoje pripomienky, návrhy a tipy môžete adresovať priamo na adresu [email protected].
VIDEO Plus 7 Dní