Či vidí Sandra Bullock toho pravého v Michaelovi McDonaldovi alebo v Chrisovi Evansovi (na snímke vpravo), je otázne.

Sandra Bullock má v ponuke rovesníka i zajačika

Zdá sa, že herečka Sandra Bullock po rozvode s neverným motorkárom našla toho pravého. Lenže ktorý to je?

Sandra Bullock má povesť dobroprajnej ženy, ktorá vie odpúšťať. Šok tesne po okamihu, keď v roku 2010 získala Oscara, jej nadlho vzal úsmev aj energiu. Hneď po triumfe sa dozvedela, že manžel Jesse James ju podvádza.

Nasledoval trpký rozvod, z ktorého sa herečka podľa jej známych doteraz celkom nespamätala. Alebo žeby predsa? V každom prípade sa vraj začína blýskať na lepšie časy.

Priznala vzťah?

Podľa amerického časopisu OK! Magazin je päťdesiatročná Sandra Bullock zamilovaná do svojho rovesníka, hereckého kolegu Michaela McDonalda. Nedávno sa spolu objavili na karnevale Mardi-Gras v New Orleanse, nechýbal herečkin adoptívny syn Louis. Podľa informovaného zdroja, na ktorý sa časopis odvolal, to nebola náhoda.

„Je to čerstvé, ale Sandra je naozaj šťastná. Je vyslovene človek, ktorý má rád súkromie a rodinu. To, že sa s ním objavila na verejnosti, hovorí veľa o tom, čo pre ňu Michael znamená, keď takto otvorene priznala city k nemu aj pred svojimi kamarátmi a pred tými, čo sú jej blízki.

Hoci je, ako niektorým prezradila, trochu nervózna z toho, čo bude a kam to povedie, predovšetkým je to pre ňu radostne vzrušujúce,“ tvrdí zdroj z herečkinej blízkosti.

V živote Bullock je to novinka. Za neverného motorkára Jesseho Jamesa bola vydatá od roku 2005 do roku 2010. Po rozvode, keď vysvitlo, že ju podvádzal s niekoľkými ženami, sa síce o niekoľkých jej kamarátstvach s mužmi vravelo, no nikdy nie o vzťahu.

Išlo len o náklonnosť, ktorá neprerástla do lásky. Žiadny partnerský vzťah sa jej po sklamaní vo vzťahu nepodaril. Hoci neraz to aspoň spočiatku, podľa okolia, vyzeralo sľubne.

Čítajte viac:

Sandra Bullock má nového chlapa. Päťdesiatnička si klofla zajačika

Zmysel pre humor nestačil

Sandre Bullock sa prisudzovala v minulosti nejedna láska, no napokon sa ukázalo, že o nič viac ako kamarátstvo nešlo. V roku 2012 prebehla médiami správa, že sa zapozerala do nesprávneho - herca Billa Burra. Zahrali si spolu vo filme Drsniačky a počas nakrúcania mali k sebe, aspoň podľa rečí, nebezpečne blízko.

O Billovi však bolo v tom čase známe, že mal pevný vzťah s herečkou Kristen Stewartovou. Akokoľvek, Burr, o štyri roky mladší ako Bullock, bol ten, čo ju vedel rozosmiať.

Svedok pre server showbizspy. com poznamenal: „Sandy už celé roky nevyzerala tak dobre a nesmiala sa tak veľa, a to všetko vďaka Billovi. Stále sa zabávajú a robia si žarty, keď sú spolu. Sandy povedala, že si možno hneď tak dobre porozumeli, lebo obaja majú nemecko-írske korene a tým aj svojský, šibnutý zmysel pre humor.

Pomohol jej

Hoci z nezáväzného flirtovania s Billom Burrom napokon nič stabilné nebolo, podľa známych jej dal silu a odhodlanie po rokoch prehovoriť o krachu manželstva s Jessem Jamesom, v ktorého neotrasiteľnosť, ako raz priznala, verila. James, muž jej snov, najradšej sa prevážajúci na motorke, priniesol do herečkinho života nielen seba, ale aj deti.

O troch potomkov z jeho predchádzajúceho vzťahu sa starala ako o vlastných. V čase, keď sa hovorilo o náklonnosti k filmovému kolegovi Burrovi, poskytla Bullock novinám The Mirror rozhovor o pocite, ktorý zažila po prevalení aféry s neverným Jessem.

„Bola som zničená, zrútená, na dne. Zlomilo mi to srdce. Nevedela som, ako a či sa z toho dostanem. Z tej bolesti. Tak som si dopriala čas. Keď ste v tom smútku a bolesti ponorení, myslíte si, že to nikdy neprejde, ale nakoniec sa to stane. Mám toľko šťastia s tým, čo mám. Nádherné, úžasné dieťa, priateľov a rodinu, ktorých milujem - a to stačí.“

Sandra Bullock sa s Jessem Jamesom rozišla v marci 2010 a mesiac nato si osvojila malého Louisa. Mnohých to prekvapilo, no ona podľa jej blízkych vedela, čo robí.

Louis dal jej životu zmysel a všetci vedeli, že už len pre zodpovednosť a lásku k adoptívnemu synovi sa nevzdá a bude bojovať, aby získala rovnováhu a vyrovnala sa s ranou osudu. Bullock po nevere milovaného muža ťažko znášala poníženie aj ľútostivé pohľady okolia.

Po Troyovi aj Chrisovi ticho

Nádejne to, aspoň na pohľad, s Bullock vyzeralo aj v roku 2013. Zdalo sa, že sa spoľahla na minulosť a vrátila sa k bývalému priateľovi Troyovi Aikmanovi. V deväťdesiatych rokoch prežili románik a nikto nevedel, prečo nepokračoval.

Pred dvoma rokmi sa zdalo, že stará láska nehrdzavie. Informovaný zdroj z okolia dvojice vtedy pre časopis National Enquirer poznamenal: „V deväťdesiatych rokoch si rozumeli. Teraz majú oveľa viac spoločného ako vtedy.“

Zakrátko bol však opäť koniec a o Bullockovej súkromí sa nič nevedelo. Zmena prišla v lete 2014, keď sa herečka údajne zblížila s hercom Chrisom Evansom. Neprajníci upozorňovali na vekový rozdiel, ona mala 49 rokov a on 32, no obdivovatelia herečky, v súkromí plachej, jej držali palce.

Spoločný známy dvojice pre server E! News spresnil: „Ešte nemajú vzťah, ale sú často spolu, tipoval by som, že ide o obdobie zbližovania. Myslím, že obaja pracujú na vzťahu, ktorý si prajú.“ No aj v tomto prípade napokon ostalo ticho.

Evansovo prekvapenie

Teraz sa zdá, že sa definitívne potvrdila ženská atraktivita Sandry Bullock, čo jej podľa priaznivcov po ponížení neverným manželom Jessem Jamesom isto dobre padne. Pred pár dňami sa Chris Evans vyjadril, že by sa rád zamiloval. Naposledy chodil s herečkou Minkou Kellyovou, ich vzťah sa skončil pre nedostatok času a kalendár plný pracovných termínov.

Evans, ako je známe, obdivuje Sandrin zmysel pre súkromie. Jeho kamarát, ktorý si prial ostať v anonymite, pre časopis OK! Magazin, prehodil: „Chris povedal kamarátom aj manažérom, aby mu dohodli stretnutie s múdrou, kultivovanou ženou. Za posledných pár mesiacov sa snažil ukázať z najlepšej stránky, aby dokázal, že to s láskou a so vzťahom myslí vážne.“ Je to odkaz pre Sandru Bullock, že je tá pravá?

Rozumie si aj s Louisom

Či samotná Sandra Bullock vidí toho pravého v Michaelovi McDonaldovi, alebo v Chrisovi Evansovi, je otázne. McDonaldova šanca je vraj v porovnaní s predchádzajúcimi sľubnými partnermi, Evansa nevynímajúc, oveľa vyššia. Michael McDonald je Bullockovej rovesník a dlhoročný kamarát. Hoci je známy najmä ako televízny herec, zahral si aj vo filme Austin Power.

Držiteľka Oscara za snímku Zrodenie šampióna sa s ním však až teraz ukázala na verejnosti, na spomínanej karnevalovej akcii Mardi- Gras v New Orleanse. Nejde teda o dohady z nakrúcania filmu, ale o jej rozhodnutie možno menej nápadne predstaviť svoju novú lásku všetkým. Prítomnosť jej syna Louisa je dôkaz, že aj on si s Michaelom rozumie - a naopak.

Aké city Sandra prechováva ku Chrisovi Evansovi, je v rovine špekulácií, s tým sa na verejnosti zatiaľ neobjavila. Vyzerá to tak, že hollywoodska herečka má po rokoch trpezlivého čakania na správneho muža na výber.

Bude to Michael McDonald alebo Chris Evans? Povráva sa totiž, že Američanka plánuje adoptovať ešte dievča, aby mal Louis sestru. Fanúšikovia jej držia palce, aby sa jej nový vzťah vydaril.


  • Plus 7 dní
    Článok bol spracovaný a publikovaný redakciou Plus7 dní. Svoje pripomienky, návrhy a tipy môžete adresovať priamo na adresu [email protected].
VIDEO Plus 7 Dní