Sexi Gosling omráčil fanúšičku: Ryan, čo si jej to pošepkal do uška?

Noc Oscarov bola bohatá na krásne róby, ale aj trápnosti. Ale, čo tam po nejakom faux pas s obálkou, alebo smiešnom tlieskaní Nicole Kidmanovej, to o čom všetci špekulujú je, čo pošepkal neodolateľný Ryan Gosling fanúšičke priamo do uška.

Hviezdna noc Oscarov pozná svojich víťazov. Najlepším filmom aktuálneho 89. ročníka prestížnych ocenení sa stal muzikál La La Land, vlastne, nie, dráma Moonlight.

Trapas, ktorý sa zapíše do histórie odovzdávania Oscarov vyrobil nedopatrením herec Warren Beatty (79). Vyhlasoval kategóriu najlepší film, až na to, že dostal zlú obálku, v ktorej bolo meno najlepšej herečky Emmy Stone (La La Land), a tak povedal práve meno filmu v zátvorke. Tvorcovia muzikálu tomu nemohli uveriť a veselo vybehli na pódium. V ďakovačke ich však zastavil samotný herec Beatty aj s moderátorom galavečera Jimmym Kimmelom (49), ktorí docupkali na pódium, aby sa ospravedlnili a vyhlásili skutočného víťaza kategórie, teda film Moonlight. Nuž čo, stáva sa.

Wait, what?RT@UnstrippedVoiceLa La Land won the Oscar for #BestPictureWait a min...#oscars#Moonlightpic.twitter.com/OO4xp520Js

— Roberto Blizzard (@VeganYogaDude) 27. februára 2017

Herečka Nicole Kidmanová (49) zaujala netradičnou technikou tlieskania. Vyzerá to trošku ako by mala čerstvo nalakované nechty a nechcela si zničiť manikúru a tak prsty vykrútila čo najviac do vonkajšej strany a tlieskala len dlaňami.

Nicole Kidman ain't got a clue how to clap wtf #sealHands#oscarspic.twitter.com/yuh6Zb2ejq

— AISLEYNE (@Aisleyne1) 27. februára 2017

Na červenom koberci totálne zlyhala speváčka Mariah Careyová (46). Na pooscarovú party si obliekla obtiahnuté šaty s hlbokým výstrihom. Má čo ukázať a fotografi to zaznamenali do detailov. Nielenže mala Mariah svoje prsia v róbe čudne napratané, ale nedokázala ich ani udržať pokope. Spod šiat jej nezbedne vykúkal kúsok bradavky, čo však u slávnej speváčky, nie je žiadna rarita.

Používateľov sociálnych sietí však najviac zaujíma, čo pošepkal sexi herec s odzbrojujúcim úsmevom Ryan Gosling (36) neznámej žene, ktorá sa ocitla medzi hŕstkou fanúšikov, ktorí sa dostali priamo na odovzdávanie Oscarov. Ryan jej podal ruku, naklonil sa k nej a niečo jej rýchlo zaštebotal do uška a súdiac podľa zmäteného výrazu ženy, to teda musela byť riadna bomba, aj keď možno ním bola taká očarená, že si to ani nepamätá.

Každopádne podľa používateľov sociálnych sietí, jej mohol herec napríklad povedať, že volil Trumpa...

GOSLING: I voted Trump. pic.twitter.com/bb1Wyrngws

— Hazel Hayes (@TheHazelHayes) 27. februára 2017

...alebo, že polovica z nás sú ruskí špióni....

"Like half of us are actually Russian spies." #Oscarspic.twitter.com/0Rk7cKKmQg

— mauriice (@tallmaurice) 27. februára 2017

...alebo, že nemá žiadnu spodnú bielizeň.

Hey Girl, I'm not wearing any underwear. #Oscars#ryangosling#itsprobablytruepic.twitter.com/AlxgToDodL

— Sheena Crespo (@sheeby2000) 27. februára 2017


  • kor
    Článok bol spracovaný a publikovaný redakciou Plus7 dní. Svoje pripomienky, návrhy a tipy môžete adresovať priamo na adresu [email protected].
VIDEO Plus 7 Dní