Krásavice Natália Horná, Natália Urbanová a najnovšie Iveta Riečanová (zľava doprava) sa dostali k slušne plateným flekom.

Šikuľky! V parlamente letí kultúra asistentiek z misskovských súťaží

V parlamente dráždi poslancov ďalšia miss so silikónmi. Čo ju spája s vplyvným boháčom Výbohom?

Sú mladé, krásne a už aj úspešné. Účasť na Miss Universe SR ich totiž katapultovala medzi politikov na najvyššej úrovni. Za asistentku si v minulosti zvolil finalistku súťaže krásy bývalý predseda parlamentu Pavol Paška, štátny tajomník Viktor Stromček či bývalý minister financií Ivan Mikloš. Ten je s brunetkou Natáliou Urbaníkovou taký spokojný, že ju má po boku už niekoľko rokov.

Čítajte viac:

Nové prsia? Miklošova asistentka na večierku vydesila jazvami v dekolte

Pavol Paška síce z politiky odišiel, no svoju asistentku Natáliu Hornú posunul nástupcovi Petrovi Pellegrinimu. Na hradnom kopci sa už nejaký čas pohybuje aj druhá vicemiss Miss Universe SR 2007 Iveta Riečanová, ktorá si v minulosti výborne rozumela aj so známymi finančníkmi.

Čítajte viac:

Byť asistentkou sa oplatí. Takto sa vozí 22-ročná pomocníčka Pavla Pašku

Nová tvár

Kedysi sa mihla na televíznej obrazovke ako sexi pomocníčka v zábavnej súťaži, potom absolvovala súťaž krásy, kde skončila tretia, a o pár rokov sa vrhla na politiku. Dnes pôsobí ako asistentka poslanca za stranu Smer Vladimíra Baláža, ktorý sa angažuje v zdravotníctve.

Viac o Riečanovej aj o ďalších bývalých misskách v parlamente si prečítate v aktuálnom vydaní týdenníka Plus 7 DNÍ.


  • Plus 7 dní
    Článok bol spracovaný a publikovaný redakciou Plus7 dní. Svoje pripomienky, návrhy a tipy môžete adresovať priamo na adresu [email protected].
VIDEO Plus 7 Dní