Silvia Šuvadová

Silvia Šuvadová (44): Zahrala si vo filme s bratom najslávnejšej hollywoodskej herečky

Niektorí ju milujú, iní jej stále nevedia prísť na chuť. Taká je „vesmírna“ herečka Silvia Šuvadová (44), ktorá už dlhé roky žije a pôsobí za veľkou mlákou.

So Silviou sme sa stretli v Bratislave na predpremiére sci-fi filmu Valerian a mesto tisícich planét, kde prezradila, ako sa jej v živote momentálne darí a kedy jej už zazvonia svadobné zvony.

Po 15 rokoch doma

Na predpremiéru filmu prišla ultraštíhla herečka s výraznými črtami spolu s manželom svojej sestry Andrey. V náručí držala malé dievčatko – neter Adrianku. Pôsobila veľmi spokojne a prezradila, že po pätnástich rokoch konečne trávi leto na Slovensku.

S neterkou Adriankou: Silvia svojho synovca a neter zbožňuje, berie ich do prírody čerpať energiu.
S neterkou Adriankou: Silvia svojho synovca a neter zbožňuje, berie ich do prírody čerpať energiu.
Matej Jankovič

„Toto je moje prvé leto, ktoré som doma, vždy som ho trávila v USA, takže si užívam sestrine detičky.“ Domov na Slovensko sa vrátila práve kvôli nim, je s nimi takmer každý deň. „Chodíme do prírody, napríklad do Lozorna – tam je krásna biofarma. Ale aj na Železnú studničku, no najradšej to máme v pútnickej Marianke,“ dodáva herečka, ktorá je známa svojou náklonnosťou na veci nadpozemské. Touto cestou sa snaží viesť aj svoju neter a synovca. „Učím ich trošku veci o stromoch, ako sa napojiť na stromy, lebo mám pocit, že stále ešte majú otvorené vedomie,“ hovorí Silvia.

Vo filme s bratom Pretty woman

Pracovne sa Silvii darí a na ponuky si vôbec nesťažuje. Sama hovorí, že kariérne sa cíti úplne v pohode. Nedávno pracovala na projekte pre jednu zo slovenských komerčných televízií.

Pretty Woman: Herečka si zahrala v sníme THE LAST WIZARD s bratom slávnej ikony Julie Roberts, Erickom.
Pretty Woman: Herečka si zahrala v sníme THE LAST WIZARD s bratom slávnej ikony Julie Roberts, Erickom.
ASŠ

Zaujímavá spolupráca sa jej však naskytla ešte koncom minulého roka v USA, kedy si vo filme THE LAST WIZARD (posledný čarodejník) zahrala po boku Ericka Robertsa, brata slávnej hereckej ikony Julie Robertsovej. „Bol to film o maliarovi Jackovi Armstrongovi, ktorý bol napojený na vesmír a bol dobrým kamarátom s Andym Warholom (Erick Roberts). Ja som hrala múzu Andyho Warhola - fotografku Edittu Sherman,“ opisuje herečka vesmírny príbeh.

Svadobné zvony?

Nie je tajomstvom, že Silvia má priateľa, ktorý ju požiadal o ruku, no ako sama povedala, svadobné zvony ešte zvoniť nepočuje a tak skoro sa teda vydávať nechystá. Onedlho plánuje však opäť svoj návrat do Ameriky, pomaly si už kupuje aj letenku a pripravuje sa na nové pracovné výzvy. „Teším sa na nové veci, ktoré ma čakajú v Los Angeles, keď zavolám agentom, že už som naspäť a k dispozícií,“ dodala na záver.

Vianočné tipy na darček