Moderátorka: Okrem domu vymenila aj auto.

Šimkovičová sa sťahovala do Rakúska. Nový dom aj audina!

Martina Šimkovičová našla útočisko v susednom Rakúsku. Už niekoľko dní obýva rozľahlý dom v dedine Kittsee neďaleko Bratislavy, len pár kilometrov za hranicami.

O odchode moderátorky markizáckeho spravodajstva z rodinného domu v Devínskej Novej Vsi sa hovorilo už dlhší čas. Pokúšali sa ho predať za 415 tisíc eur, no dlhé mesiace nemohli nájsť kupca.

Nie je tajomstvom, že Martina aj s manželom Igorom príliš nevychádzali s tamojšími susedmi, čo mohol byť aj dôvod, prečo chceli zmeniť adresu. V januári sa napokon Šimkovičovcom podarilo dom speňažiť a celá rodina sa presťahovala do rakúskej dediny Kittsee.

Nečakané: Luxus v bratislavskej pokojnej štvrti hodili za hlavu, no predávali ho v čase krízy s obrovskými ťažkosťami. Foto: Norbert Grosz

Päť izieb, kuchyňa, kúpeľňa a práčovňa sú pre trojčlennú rodinu príjemným komfortom. Nová strecha nad hlavou Šimkovičovcov je stále v ponuke realitných kancelárií za tristotisíc eur. Či Martina dom v zatiaľ málo obývanej štvrti kúpila, alebo si ho len prenajíma, je preto otázne.

Známa moderátorka však nezmenila len adresu, ale aj auto. Donedávna brázdila ulice na terénnom Porsche Cayenne, teraz používa skromnejšie Audi A4.


  • Plus 7 dní
    Článok bol spracovaný a publikovaný redakciou Plus7 dní. Svoje pripomienky, návrhy a tipy môžete adresovať priamo na adresu [email protected].
VIDEO Plus 7 Dní