Jaro Filip (vľavo) bol Ankina prvá veľká láska. Neskôr sa zamilovala aj do Juraja Kemku (vpravo).

Šišková šokuje: Jaro Filip ju poslal na potrat, pre Kemku sa rozviedla

„Starí muži milujú ženy, pri ktorých nemyslia na smrť,“ zamýšľa sa Anna Šišková nad svojím údelom.

Vo svojej vekovej kategórii je jednou z najatraktívnejších herečiek, nikdy netrpela nedostatkom práce a už sa nesťažuje ani na súkromný život. Hoci v láske často trpela. Keď ako dvadsaťdvaročná odmietla interrupciu, opustil ju muzikant a zabávač Jaro Filip.

Po čase sa jej podarilo opäť zamilovať, no postupne všetky jej vzťahy stroskotali. Napriek tomu vo svojich päťdesiatich štyroch rokoch stále verí na lásku a je pripravená na nového partnera.

Čítajte viac:

Herečku Anku Šiškovú opustil manžel: Utiekol za mladšou

Už sa netrápi

Po najrôznejších peripetiách Anna Šišková na mužov nezanevrela. „Páčia sa mi a určite ešte chcem nejakého partnera,“ vraví rezolútne. Každý koniec lásky síce oplakala, s odstupom času ich už hodnotí s triezvou hlavou.

Rozvod v režisérom Jurajom Nvotom prišiel ako blesk z jasného neba, keď do života atraktívnej herečky vstúpil vtedy málo známy herec, o pätnásť rokov mladší Juraj Kemka. „On vlastne spôsobil, že som z manželstva odišla. Inak by som to nikdy neurobila," hovorí Šišková.

Podrobnosti o vzťahu s Kemkom, o nevydarených manželstvách i o tom, prečo si podľa herečky starší muži hľadahú mladšie partnerky, si prečítate v aktuálnom vydaní týždenníka Plus 7 DNÍ.


  • Plus 7 dní
    Článok bol spracovaný a publikovaný redakciou Plus7 dní. Svoje pripomienky, návrhy a tipy môžete adresovať priamo na adresu [email protected].
VIDEO Plus 7 Dní