Po vnadách tejto slečny zatúžil 11-ročný chlapec. Súdu to zrejme až také hrozné neprišlo.

Slečna na stráženie: Stihla sex s dieťaťom aj s jeho otcom!

Britská opatrovateľka mala sex s 11-ročným zverencom, ktorého strážila. Chlapcov otec na súde namiesto vlastného dieťaťa bránil slečnu. Svoju „starostlivosť“ totiž predviedla aj jemu.

Dvadsaťjedenročná Britka Jade Hattová sa vyhla väzeniu napriek nekonvenčným opatrovateľským metódam. Svojho 11-ročného zverenca namiesto stráženia zviedla.

A hoci samotný sexuálny akt trval 45 sekúnd, prípad mal dohru na súde, kde sa otec chlapca aktívnej opatrovateľky zastal. Tvrdil, že jeho syn je „posadnutý sexom a po tejto skúsenosti absolútne túžil“. Ukázalo sa, že slečna svoje služby poskytla aj jemu.

Nebolo to nič moc

„Obžalovaná sa priatelila s otcom chlapca. Mali spolu krátky sexuálny vzťah. Asi šesť alebo sedemkrát ju požiadal, aby postrážila jeho 11-ročného syna. Pri jednej z týchto príležitostí došlo k sexuálnemu styku... Trval 45 sekúnd. Potom povedala, že sa jej to páčilo, chlapec zasa, že jemu nie a že to asi nebolo správne,“ opísala netradičné opatrovateľské metódy prokurátorka.

Hattová sa k činu priznala, tvrdila však, že chlapec vyzeral na 15 rokov. Prikyvoval aj otec dieťaťa. S dodatkom, že mladý sa ide „zo sexu úplne zblázniť“.

Čítajte viac:

Šokujúca štatistika: Sexuálne násilie páchajú už aj deti do 10 rokov!

Obmäkčila aj súd

Advokát mladej ženy, ktorá v detstve prekonala leukémiu, na súde argumentoval, že jeho klientka zjavne nemá mentálnu úroveň 20-ročných. Klincom bizarnej aféry bolo rozhodnutie súdu, ktorý opatrovateľke priklepol len podmienečný trest. Označil ju za nezrelú a obeť zasa za neobvykle vyspelú, čím sa „znižuje aritmetický rozdiel veku oboch aktérov.“

Britská organizácia na ochranu práv detí NSPCC si však klepká po čele a navrhuje pre Hattovú prísnejší trest. Ak by bola muž a dopustila by sa podobného skutku na dieťati, spoločnosť by na jej konanie použila celkom iný meter, myslia si predstavitelia organizácie.

„Rozsudok vyslal veľmi zlý signál a potvrdil, že zneužitie malého chlapca ženou je pre spoločnosť menej závažné, ako zneužitie dievčaťa mužom,“ vyhlásil hovorca NSPCC.


  • Plus7dni.sk
    Článok bol spracovaný a publikovaný redakciou Plus7 dní. Svoje pripomienky, návrhy a tipy môžete adresovať priamo na adresu [email protected].
VIDEO Plus 7 Dní