Z Kramárovho syna Timura vyrástol lámač dievčenských sŕdc.

Slovenský Justin Bieber: Kramárov syn čelí armáde fanúšičiek

História sa opakuje. Hanblivý syn Maroša Kramára sa stal idolom dievčat. A aj zrelých žien.

Keď sa pred dvomi rokmi objavil v seriáli Chlapi neplačú syn Maroša Kramára, Slovensko mu dalo nálepku „protekčný“. Netrvalo však dlho a stal sa miláčikom dievčatiek a babičiek.

Chlapec si užíval obrovskú vlnu popularity a sníval o hereckej kariére v Hollywoode. To všetko je už minulosť. „Už mám iné priority, chcem žiť obyčajný život,“ priznal nám trinásťročný Timur, prečo nechce byť pokračovateľom slávneho hereckého rodu.

Žiadnu neodbil

Pre charakteristickú ofinku ho v čase, keď v televízii začínal, prezývali slovenský Justin Bieber. Vtedy pre mladého herca, ktorý stvárňoval Sebiho Lánskeho, zahorelo nejedno dievčenské srdce, no, ako nám nedávno povedal, veľkú základňu fanúšičiek má aj medzi ženami, čo mu môžu byť babičkami.

„Mám pocit, že ich je ešte viac ako mojich rovesníčok, pretože hlavne ony ten seriál sledovali. Nemajú Facebook, takže keď ma stretnú na ulici, zastavujú ma a prihovárajú sa mi,“ prezradil nám a dodal, že je to milé a že ešte nikdy žiadnu z nich neodbil.

Iné je to s dievčatkami, ktoré ho oslovujú cez sociálnu sieť.

Čo mu píšu na internete a ako reaguje Timur? Chcel by pokračovať v hereckej kariére? Aj to sa dočítate v aktuálnom čísle PLUS 7 DNÍ.


  • Plus 7 dní
    Článok bol spracovaný a publikovaný redakciou Plus7 dní. Svoje pripomienky, návrhy a tipy môžete adresovať priamo na adresu [email protected].
VIDEO Plus 7 Dní