S Kate Mossovou: Chýry o Filipovom úspechu dorazili aj na Slovensko.

Slovenský topmodel Filip Hrivňák: Čím ho prekvapila Kate Moss?

Najúspešnejší slovenský topmodel Filip Hrivňák priznáva, že jeho pohľad na ženy sa zmenil, keď vstúpil do sveta módy.

O jeho živote sníva nepochybne mnoho žien a túžia sa dostať tam, kde je dnes. Úspešný model Filip Hrivňák je bývalý hokejista a za modelingovú kariéru vďačí kamarátke, ktorá v ňom videla potenciál.

Presvedčila ho, aby poslal fotky do agentúry Exit Model Management, ktorá s ním takmer okamžite začala spolupracovať. „Zavolali si ma do agentúry a na ďalší deň mi prišiel mail, že by ma radi zastupovali. V prvej chvíli ma to potešilo, možno trochu prekvapilo,“ spomína Filip.

Čítajte viac:

Filip Hrivňák v modelingu "nezosladol". Stále vie, čo je to hokej!

S odstupom času hodnotí svoje rozhodnutie pozitívne a odkazuje všetkým mladým mužom, ktorí si o sebe myslia, že na to majú, aby modeling skúsili. Dnes fotí najprestížnejšie kampane a spolupracuje s množstvom svetoznámych osobností.

So supermodelkou Kate Mossovou dokonca pózovali pred jedným objektívom. „Prekvapilo ma, že vyzerá dosť staro. Predtým som ju videl iba na fotkách, ale je krásna aj tak. A je dosť vtipná a príjemná,“ prezradil bez okolkov.

S ktorými hviezdami svetového šoubiznisu sa Filip ešte stretol, aké ženy sa mu páčia a čo plánuje robiť v budúcnosti? Dočítate sa v aktuálnom vydaní týždenníka Plus 7 DNÍ.


  • Plus 7 dní
    Článok bol spracovaný a publikovaný redakciou Plus7 dní. Svoje pripomienky, návrhy a tipy môžete adresovať priamo na adresu [email protected].
VIDEO Plus 7 Dní