Zasnúbená: Denisa Mendrejová čaká na sobáš. Tak skoro to zrejme nebude.

Smoliar Hatina opäť skončil v nemocnici

Podnikateľ Slavomír Hatina mladší sa po vážnej operácii nohy a ramena zotavuje v súkromnej nemocnici.

Črtal sa mu krásny rok. V januári plánoval oženiť sa so snúbenicou Denisou Mendrejovou. Užil by si svadobnú cestu, prvé mesiace v chomúte a rozmaznával by dve dôležité ženy vo svojom živote - partnerku a takmer ročnú dcéru Grétku.

Teraz je všetko inak. Slavomír Hatina mladší bojuje v nemocnici s vážnymi zdravotnými problémami a zrejme má plnú hlavu iných starostí.

Na nosidlách

Bol slnečný deň a v Bratislave sa chystal summit prezidentov z celej Európy. Všetci sa sústreďovali na významnú udalosť, mesto sa hemžilo policajtmi, ktorí dohliadali na bezpečnosť, na bratislavské letisko prilietali delegácie. Okrem nich sem súkromné lietadlo priviezlo aj mladého milionára Hatinu. Podľa informácií týždenníka Plus 7 Dní ho v tichosti preložili na nosidlách do pristavenej sanitky a okamžite odviezli do súkromnej nemocnice. Podnikateľ má údajne okrem iného zlomený bedrový kĺb.

Na klinike podstúpil Hatina junior operáciu a momentálne sa zotavuje. Nie je to jeho prvý podobný zdravotný problém, v nemocnici si poležal aj pred časom, keď havaroval na snežnom skútri. Keď sme ho chceli navštíviť, odkázal nám, že sa ešte necíti dobre, aby sme prišli nasledujúci deň.

Vtedy nás privítala zamestnankyňa nemocnice: „Prosil nás - pretože tu leží po operácii -, aby sme eliminovali návštevy. Chodí za ním len najbližšia rodina. Keď sa bude cítiť lepšie, tak, samozrejme, kedykoľvek. Zatiaľ nechce byť vyrušovaný.“ V nemocnici nám tiež potvrdili, že Slavomírovi Hatinovi operovali nohu a rameno.

Dobrý život: Hatina si často užíva v zahraničí. Má rád jachty a luxusné autá. Foto: Matej Kalina

V zahraničí

Otec ročnej dcéry Grétky priletel domov zo slnečnej Malorky, kde sa v poslednom čase zdržiaval. Podľa našich informácií sa tam údajne priplietol do kolízie, pri ktorej sa zranil, a z ostrova v Stredozemnom mori sa ihneď vrátil domov.

Hatina už mal na Slovensku opletačky so zákonom, keď napadol recepčného v luxusnom hoteli. Navyše, pred týmto incidentom bol Hatina údajne v podmienke za napadnutie svojej bývalej manželky Miriam. Hádka vraj nabrala také rozmery, že na neho podala trestné oznámenie. Keď sme si to chceli priamo u nej overiť, dostali sme vyhýbavú odpoveď.

„Mojou životnou filozofiou je pozerať sa do budúcnosti. Minulosť je pre mňa mŕtva,“ odkázala nám Miriam Hatinová. Obrátili sme sa preto na Okresnú prokuratúru v Malackách, kde prípad skončil. Podľa jej hovorcu Reného Vaneka súd naozaj uložil obvinenému podmienku na jeden rok.


  • Plus 7 dní
    Článok bol spracovaný a publikovaný redakciou Plus7 dní. Svoje pripomienky, návrhy a tipy môžete adresovať priamo na adresu [email protected].
VIDEO Plus 7 Dní