Smoliari Vinczeovci: Namiesto zábavy vo Francúzsku samé problémy

Adele sa po svadbe zdravotne priťažilo, Viktor zbytočne odletel na Boyard.

Po sobáši sa im smola lepí na päty? Alebo im pevnosť Boyard nebola dopriata? Takto nejako sa dá opísať začiatok leta Adely a Viktora Vinczeovcov, ktorí sa mali stať ťahákmi staronovej televíznej šou.

Novomanželia roka plánovali nakrúcať v slávnej pevnosti Boyard. Nakoniec sa však slovenská verzia, v ktorej súťažilo asi tridsať našich prominentov, musela zaobísť bez nich. Kurióznou zhodou okolností. Viktor Vincze (26) skutočne dorazil na západné pobrežie Francúzska, ale pred kamery sa už nedostal. Len čo sa po niekoľkohodinovej ceste doterigal k Atlantickému oceánu, zmenilo sa počasie. Pre vysoké vlny sa štáb vôbec nedokázal dostať do pevnosti a celý deň sa nenakrúcalo.

A keďže Vincze sa ponáhľal do Svätého Jura, kde sa chystala svadba kolegu, reportéra a moderátora Michala Kovačiča, radšej sa vzdal súťaženia. Zbalil svoje veci bez toho, aby na Boyarde nakrútil čo i len sekundu známej šou. Ešte horšie obišla jeho novomanželka Adela Banášová (36), ktorá do Francúzska ani len neodletela.

Náhradníčka na poslednú chvíľu

V Pevnosti Boyard mala Adela Vinczeová súťažiť vo farbách tímu Chart Show. Mnohých prekvapilo, keď sa nakoniec na letisku namiesto nej objavila speváčka Dáša Mamba Šarkőzyová. „Viete čo, ja sa k tomu nemôžem vyjadrovať. Je mi to ľúto,“ ospravedlňovala sa nám tmavovláska. Ako sme sa dozvedeli, nakrúcanie sprevádzali prísne pravidlá - účinkujúci sú viazaní mlčanlivosťou a dokonca dostali zákaz zverejňovať na sociálnych sieťach selfie z nakrúcania či cesty do Francúzska vôbec.

V kuloároch sa však veľmi rýchlo rozšírilo, že Mambu zlanárila produkcia na poslednú chvíľu. Miesto Adely, ktorú skolili vysoké horúčky. „Ešte začiatkom týždňa nakrúcala Chart Show a takmer nedotočila,“ dozvedeli sme sa zo zákulisia. A chorobu nám potvrdila aj moderátorka, ktorej zdravotný stav je pod čoraz väčším drobnohľadom. Mimochodom, náhla nevoľnosť nie je u Adely Vinczeovej nič výnimočné. Napríklad v marci neprišla na nakrúcanie jednej z dokrútok galaprogramu OTO. „Je chorá, v poslednom čase mala toho veľa, leží v posteli s antibiotikami,“ tvrdili zdroje, keď už to vyzeralo, že Adela neodmoderuje večerný galaprogram. Tehotenstvo moderátorka stále popiera.

  • kd
    Článok bol spracovaný a publikovaný redakciou Plus7 dní. Svoje pripomienky, návrhy a tipy môžete adresovať priamo na adresu [email protected].