Melanie Griffithová musí opäť bojovať s rakovinou kože.

Smutná správa zo šoubiznisu: Pred ôsmimi rokmi porazila rakovinu, teraz s ňou bojuje opäť!

„Ľutujem, že som podľahla čaru plastických operácií,“ kajala sa pred pár rokmi slávna herečka Melanie Griffithová. Bolo to krátko po tom, sa vystrábila z agresívnej rakoviny kože, na ktorej mali plastiky leví podiel. Žiaľ, po šiestich rokoch sa exmanželka Antonia Banderasa opäť obáva o svoj život. Rakovina sa vrátila.

Pár týždňov po tom, čo v auguste oslávila šesťdesiatku, dozvedela sa americká herečka zlú novinu. Lekári potvrdili, že rakovina kože, s ktorou bojovala pred ôsmimi rokmi, sa definitívne vrátila. Problémom navyše je, že ochorenia zaútočilo oveľa agresívnejšie ako v roku 2009. Vtedy stačila jediná operácia, aby herečke odstránili všetky nádory. Tentoraz to už bude komplikovanejšie.

Podľa informácií z Griffitovej okolia, ktoré vyšli včera v týždenníku US Weekly, herečka v týchto dňoch „podstúpila operáciu, pri ktorej jej odstránili nádor z nosa“.

„Ľutujem všetky tie operácie“

Herečka, ktorá sa preslávila vo filmoch Podnikavé dievča či Včera narodení, už dávnejšie oľutovala, že v časoch slávy nechala na svojom tele i tvári robiť desiatky zákrokov na jeho vylepšenie. „Využívala som plastickú chirurgiu dvadsať rokov, nenávidím, čo sa mi teraz deje!“ povedala, aby varovala dievčatá pred neriadenými zásahmi plastických chirurgov.


VIDEO Plus 7 Dní