Šok pre Heringhovú: Jej exmanžela naháňa maďarská polícia!

Exmanžel Andrey Heringhovej má opletačky so zákonom. V susednom Maďarsku po ňom pátra polícia pre lúpež.

S nitrianskym podnikateľom Gabrielom Heringhom si Kollárova stálica Andrea Heringhová užila svoje. Láska im síce nevydržala, lebo záletný podnikateľ ju vymenil za inú modelku pre pánov Evu Cifrovú, ale z nevydareného manželského zväzku im zostal syn Nick. Ten už roky nažíva v jednej domácnosti so svojou mamou a s jej dvomi deťmi, ktoré má brunetka s multioteckom Borisom Kollárom. S bývalým manželom Gabrielom vraj majú napriek minulosti dobrý vzťah a vychádzajú ako kamaráti. O syna sa otec stará a finančne na neho prispieva.

Namočený v lúpeži?

Podľa aktuálnych informácií však biznismen s luxusnými automobilmi Heringh nebude až taký bezproblémový, ako by sa mohlo na prvý pohľad zdať. Jeho fotografia totiž visí na stránke maďarskej polície, ktorá po Nitranovi už mesiac pátra. Gabriel Heringh sa mužom zákona u našich južných susedov doteraz neprihlásil, vraj preto, že môže ísť podľa jeho slov o pascu. V súvislosti s jeho menom maďarské orgány vyšetrujú lúpež.

O čo presne v celej kauze ide a ako to vysvetli samotný Heringh a jeho bývalá láska Andrea, sa dočítate v aktuálnom vydaní PLUS 7 DNÍ.

Plus 7 dní

  • nk
    Článok bol spracovaný a publikovaný redakciou Plus7 dní. Svoje pripomienky, návrhy a tipy môžete adresovať priamo na adresu [email protected].