Šokujúce foto Mojsejovej manžela. Versače v obtiahnutých zlatých plavkách!

Vypracované telo v zlatých obtiahnutých plavkách vystavuje silným vlnám. Hádže sa do mora a užíva si pohľady okolia.

Nie je reč o nikom inom ako o manželovi Nory Mojsejovej - Františkovi Kabrheľovi - alias Versačovi. Tohto čerstvého štyridsiatnika na piesočnatých talianskych plážach vídavať veľmi často.

Konkrétne ide o destináciu Viareggio v talianskom Toskánsku. Behá tu po pláži, užíva si drinky v miestnych luxusných baroch. V tejto lokalite si totiž mal prednedávnom kúpiť luxusnú vilu. Jej cenu i konkrétnu lokalitu tají. Navyše tento mediálne známy ženáč si tu užíva bez svojej zákonitej manželky. O jej voľný čas sa údajne absolútne nestará.

Vila v Toskánsku

"Áno vlastním tu nehnuteľnosť. Čo sa týka jej ceny, to je moja súkromná záležitosť. Rozhodne to nie je nijaká búda. Ja pod svoj štandard neklesnem. Som zvyknutý na určitý luxus. Navyše som si na svoje živobytie a štýl zarobil sám," prezradil pre Plus 7 dní František Kabrheľ. Konkrétne miesto, ako aj sumu a rozlohu jeho nehnuteľnosti v malebnom Toskánsku prezradiť odmieta. Vraj vždy, keď má voľno, tak sem zo Slovenka zájde a užíva si more a to nielen cez leto.

"No a čo? More je tu vynikajúce, vlny vysoké. Vhodné na hádzanie sa do nich. Veď to tu robí každý, tak prečo by som to nerobil aj ja. Koho to rozčuľuje? alebo niekomu vadia moje plavky, že ma natočil," rozohňuje sa Versače a dodáva: "Niekto si užíva s prostitútkami, niekto prehrá v kasíne. Ja si užívam ako normálni ľudia. Navyše poznám desiatky bohatých slovákov, ktorí tu tiež vlastnia nehnuteľnosti."

Oddelene

To, že oddychovať chodí bez manželky nekomentoval. "S Norou máme dynamické a moderné manželstvo. To, čo robí vo svojich voľných chvíľach a za čo, to mi je absolútne jedno," odsekol na záver Kabrheľ.